0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Europe UEFA Nations League A, Group 2
Spain
۱
۲
Switzerland
inprogress
۲۲:۱۵
Czech Republic
۰
۳
Portugal
inprogress
۲۲:۱۵
  Europe UEFA Nations League B, Group 1
Scotland
۱
۱
Ireland
inprogress
۲۲:۱۵
Armenia
۰
۵
Ukraine
Finished
۱۶:۳۰
  Europe UEFA Nations League C, Group 2
Cyprus
۱
۰
Greece
inprogress
۲۲:۱۵
Northern Ireland
۲
۱
Republic of Kosovo
Finished
۱۹:۳۰
  Europe UEFA Nations League B, Group 4
Serbia
۳
۱
Sweden
inprogress
۲۲:۱۵
Slovenia
۲
۱
Norway
Finished
۱۹:۳۰
  World Friendly International Matches
Kyrgyzstan
۱
۲
Russia
Finished
۱۷:۳۰
Bolivia
۰
۲
Senegal
Finished
۲۰:۳۰
Cote d'Ivoire
۲
۱
Togo
Finished
۱۹:۳۰
South Africa
۴
۰
Sierra Leone
Finished
۱۶:۳۰
Argentina
۳
۰
Honduras
Finished
۰۳:۳۰
Hong Kong
۰
۰
Myanmar
Finished
۱۵:۳۰
India
۱
۱
Singapore
Finished
۱۵:۳۰
Indonesia
۳
۲
Curacao
Finished
۱۶:۳۰
Tanzania
۱
۰
Uganda
Finished
۲۰:۳۰
  Republic of Korea K-League 2
Bucheon FC 1995
۰
۱
Gimpo Citizen
Finished
۱۰:۳۰
  China Super League
Wuhan Three Towns
۳
۴
Cangzhou Mighty Lions FC
Finished
۱۵:۰۰
Shenzhen FC
۰
۴
Shandong Luneng
Finished
۱۵:۳۰
Dalian Aerbing Yifang FC
۲
۲
Beijing Guoan FC
Finished
۱۵:۰۰
Changchun Yatai
۲
۰
Wuhan Yangtze River
Finished
۱۳:۰۰
  Argentina Liga Profesional
Godoy Cruz
۰
۱
Boca Juniors
Finished
۰۱:۳۰
Atletico Huracan
۳
۱
Banfield
Finished
۰۱:۳۰
Defensa y Justicia
۲
۱
Patronato
Finished
۱۹:۳۰
Atletico Lanus
۲
۰
San Lorenzo
inprogress
۲۲:۰۰
Sarmiento
۰
۲
Arsenal de Sarandi
inprogress
۱۹:۳۰
  Europe EURO U19 Championship Qualification
Germany U19
۵
۱
Belarus U19
Finished
۱۷:۳۰
Spain U19
۵
۰
Albania U19
Finished
۱۷:۳۰
Austria U19
۰
۰
Latvia U19
Finished
۱۵:۳۰
Poland U19
۲
۰
Estonia U19
Finished
۱۹:۳۰
Italy U19
۳
۲
Bosnia and Herzegovina U19
Finished
۱۳:۳۰
England U19
۶
۰
Georgia U19
Finished
۱۵:۳۰
Denmark U19
۶
۱
Montenegro U19
Finished
۱۹:۳۰
Romania U19
۰
۰
Lithuania U19
Finished
۲۰:۳۰
Slovenia U19
۴
۰
Moldova U19
Finished
۱۶:۳۰
Slovakia U19
۲
۰
Armenia U19
Finished
۱۲:۳۰
Turkey U19
۵
۱
Azerbaijan U19
Finished
۱۳:۳۰
Netherlands U19
۰
۰
Northern Ireland U19
Finished
۱۶:۳۰
Bulgaria U19
۰
۰
Luxembourg U19
Finished
۱۷:۳۰
Czech Republic U19
۳
۲
Switzerland U19
Finished
۲۰:۰۰
Hungary U19
۸
۰
Gibraltar U19
Finished
۱۵:۳۰
Greece U19
۳
۰
Andorra U19
Finished
۱۵:۳۰
Ireland U19
۲
۰
Wales U19
Finished
۱۵:۳۰
  Japan Nadeshiko League Women
Speranza Takatsuki FC (W)
۰
۱
AS Harima Albion (W)
Finished
۰۷:۳۰
NGU Nagoya FC (W)
۱
۱
Iga Kunoichi (W)
Finished
۰۷:۳۰
  Mexico LIGA MX
Necaxa
۲
۲
Mazatlan FC
Finished
۰۳:۳۰
Puebla
۲
۱
Pumas UNAM
Finished
۰۵:۳۵
  Australia Queensland Premier League Women
Peninsula Power (W)
۰
۱
Mitchelton (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Republic of Korea K3 - League
Pocheon Citizens FC
۲
۳
Busan Transport Corp
Finished
۱۱:۳۰
Ulsan Citizen
۰
۱
Mokpo City
Finished
۱۳:۳۰
  Chile Copa Chile
CD Antofagasta
۱
۲
Union Espanola
Finished
۰۲:۳۰
  Paraguay Primera Division
Sportivo Ameliano
۲
۰
Guairena FC
Finished
۰۰:۳۰
General Caballero JLM
۳
۰
Guarani Asuncion
Finished
۰۳:۰۰
  Colombia Primera B
Cucuta Deportivo
۰
۰
Real Santander
Finished
۰۰:۳۰
Boyaca Chico
۰
۰
Fortaleza FC
Finished
۰۴:۳۰
Valledupar FC
۱
۰
FC Leones
inprogress
۲۳:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
Independiente FBC
۲
۰
3 de Febrero
Finished
۰۰:۳۰
Atyra FC
۰
۰
Guarani de Trinidad
Finished
۱۷:۳۰
Deportivo Santani
۳
۰
River Plate Asuncion
Finished
۱۷:۳۰
Sportivo Iteno
۱
۵
Rubio nu
Finished
۱۷:۳۰
  Argentina Primera B Nacional
Quilmes Atletico Club
۱
۱
Almagro
Finished
۰۱:۰۰
CA Estudiantes Caseros
۲
۰
CA San Telmo
inprogress
۲۲:۰۰
San Martin Tucuman
۰
۰
Almirante Brown
inprogress
۲۲:۳۰
Agropecuario
۰
۰
Flandria
inprogress
۲۲:۰۰
Chacarita Juniors
۱
۱
Deportivo Riestra
inprogress
۲۲:۰۰
  Mexico Liga MX Femenil
Unam Pumas (W)
۱
۲
Chivas Guadalajara (W)
Finished
۰۱:۳۰
Tigres Uanl (W)
۳
۰
FC Juarez (W)
Finished
۰۳:۳۰
  Brazil Serie B
Londrina EC
۰
۲
AA Ponte Preta
Finished
۰۴:۰۰
Nautico Capibaribe
۱
۳
Sampaio Correa-MA
Finished
۰۱:۳۰
Ituano SP
۲
۰
Brusque
Finished
۱۷:۳۰
  England Super League Women
Arsenal (W)
۴
۰
Tottenham (W)
Finished
۱۶:۰۰
  United States USL Championship
Tampa Bay Rowdies
۱
۱
Birmingham Legion FC
Finished
۰۳:۰۰
Louisville City FC
۱
۲
Memphis 901 FC
Finished
۰۳:۳۰
Charleston Battery
۰
۳
Rio Grande Valley FC
Finished
۰۲:۳۰
  Panama Liga Prom
Udelas FC
۲
۱
Veraguas FC Reserves
Finished
۰۱:۳۰
SD Atletico Nacional
۴
۲
Herrera Reserves
Finished
۰۴:۳۰
Tauro FC Reserves
۲
۰
CD Arabe Unido II
Finished
۰۲:۳۰
SD Panama Oeste
۰
۳
Union Cocle
Finished
۰۱:۳۰
Champions FC Academy
۱
۱
Alianza Panama Reserves
Finished
۰۰:۳۰
  Japan J2 League
Tokyo Verdy 1969
۱
۰
Montedio Yamagata
Finished
۱۰:۳۰
Oita Trinita
۲
۱
Ventforet Kofu
Finished
۱۳:۳۰
V-Varen Nagasaki
۰
۲
Yokohama FC
Finished
۱۳:۳۰
ThespaKusatsu Gunma
۱
۶
Renofa Yamaguchi
Finished
۰۸:۳۰
  China League One
Beijing Institute of Technology FC
۱
۱
Beijing BG
Finished
۱۱:۰۰
Tianshan Leopard F.C
۱
۰
Suzhou Dongwu
Finished
۱۱:۰۰
Qingdao Hainiu
۱
۱
Nantong Zhiyun
Finished
۱۱:۰۰
Guangxi Pingguo Haliao F.C.
۲
۱
Heilongjiang Ice City FC
Finished
۱۰:۳۰
  Serbia Prva Liga
FK Indjija
۲
۳
RFK Novi Sad 1921
Finished
۱۷:۳۰
Metalac GM
۰
۰
FK Zlatibor Cajetina
Finished
۱۹:۳۰
Radnicki Sremska Mitrovica
۰
۰
Zeleznicar Pancevo
Finished
۱۷:۳۰
Loznica
۲
۵
FK Rad Belgrade
Finished
۱۷:۳۰
Macva Sabac
۰
۰
IMT Novi Belgrade
Finished
۱۹:۳۰
FK Radnicki Beograd
۰
۰
FK Trajal
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga Baden-Wurttemberg
SV Stuttgarter Kickers
۵
۱
Neckarsulm Sport Union
Finished
۱۵:۳۰
TSG Backnang
۱
۱
1. FC Pforzheim 1896
Finished
۱۵:۳۰
Freiburger FC
۰
۲
FSV Hollenbach
Finished
۱۶:۰۰
Goeppinger SV
۱
۰
FC 1908 Villingen
Finished
۱۵:۳۰
FC Holzhausen
۳
۳
ATSV Mutschelbach
Finished
۱۶:۳۰
FSV 08 Bissingen
۰
۲
SV Oberachern
Finished
۱۷:۰۰
SSV Reutlingen 05
۳
۱
Rielasingen-Arlen
Finished
۱۷:۰۰
FC Nottingen
۴
۰
FV Ravensburg
Finished
۱۷:۰۰
  Panama LPF
San Francisco FC
۲
۰
Potros Del Este
Finished
۰۴:۳۰
  Australia NPL Capital Territory
Gungahlin United FC
۰
۲
Monaro Panthers FC
Finished
۱۱:۳۰
  Mexico Liga TDP, Group 8
Deportivo CDH
۱
۱
Faraones Texcoco
Finished
۰۰:۳۰
  Mexico Liga de Expansion
Correcaminos
۱
۱
Raya2 Expansion
Finished
۰۳:۳۵
CD Tepatitlan de Morelos
۳
۲
CD Tapatio
Finished
۰۱:۳۰
  Japan J3 League
Gainare Tottori
۶
۰
Kagoshima United
Finished
۱۳:۰۰
Ehime FC
۰
۱
Fujieda MYFC
Finished
۱۳:۳۰
  Wales Cymru South
Barry Town FC
۵
۰
Goytre United
Finished
۱۷:۰۰
Cwmbran Celtic
۲
۲
Briton Ferry Athletic FC
Finished
۱۷:۰۰
Trefelin
۵
۰
Pontardawe Town FC
Finished
۱۷:۰۰
Llantwit Major
۲
۱
Abergavenny Town FC
Finished
۱۷:۰۰
Swansea University
۰
۲
Llanelli AFC
Finished
۱۷:۰۰
Ynyshir Albions
۱
۵
Carmarthen Town
Finished
۱۷:۰۰
  Romania Liga III, Seria 3
CS Afumati
۱
۲
Recolta Gheorghe Doja
Finished
۱۷:۳۰
  Europe UEFA Nations League B, Group 2
Israel
۱
۰
Albania
inprogress
۲۲:۱۵
  Uruguay Primera Division Clausura
Liverpool FC Montevideo
۱
۱
Montevideo Wanderers
Finished
۱۷:۳۰
Deportivo Maldonado
۲
۱
Boston River
Finished
۰۱:۳۰
Danubio
۲
۰
Club Atletico River Plate
inprogress
۲۲:۳۰
  Austria Regionalliga Middle
LASK Linz II
۵
۱
SC Sparkasse Elin Weiz
Finished
۱۷:۳۰
WAC Amateure Sankt Andre II
۴
۰
SC Kalsdorf
Finished
۱۷:۳۰
Union Gurten
۱
۰
Ried II
Finished
۱۷:۳۰
  Chile Primera Division Women
Universidad de Concepcion (W)
۰
۰
Colo Colo (W)
inprogress
۲۳:۳۰
Audax Italiano (W)
۰
۲
CCD Fernandez Vial (W)
inprogress
۲۲:۰۰
Universidad Catolica (W)
۱
۲
Palestino (W)
inprogress
۲۲:۳۰
  Norway 3. Division avd. 5
Kolstad
۰
۱
Steinkjer
Finished
۱۷:۳۰
Junkeren
۳
۱
Bodo/Glimt 2
Finished
۱۶:۳۰
Melhus IL
۳
۱
Strindheim IL
Finished
۱۵:۳۰
Trygg/Lade
۰
۱
Rosenborg BK II
Finished
۱۶:۳۰
Byasen Toppfotball
۱
۲
Nardo FK Trondheim
Finished
۱۸:۳۰
Rana FK
۵
۱
Orkla
Finished
۱۴:۳۰
Innstrandens IL
۲
۲
Tiller IL
Finished
۱۸:۰۰
  Italy Serie A Women
AS Roma (W)
۲
۱
Fiorentina (W)
Finished
۱۶:۰۰
Sassuolo (W)
۱
۱
Juventus FC (W)
Finished
۱۴:۰۰
Parma (W)
۰
۴
AC Milan (W)
Finished
۱۶:۰۰
  Finland Kansallinen Liiga Women
ONS Oulu (W)
۲
۱
FC Honka Espoo (W)
Finished
۱۳:۳۰
Ilves Tampere (W)
۱
۲
NJS (W)
Finished
۱۵:۳۰
Aland United (W)
۳
۰
HPS (W)
Finished
۱۷:۳۰
HJK Helsinki (W)
۱
۱
PK-35 Vantaa(W)
Finished
۱۷:۳۰
  Norway 3. Division avd. 2
Honefoss BK
۳
۲
Kongsvinger 2
Finished
۱۶:۳۰
Volda
۵
۱
Raufoss 2
Finished
۱۴:۳۰
Spjelkavik
۲
۰
Lillehammer
Finished
۱۷:۳۰
Brumunddal
۲
۲
FK Toten
Finished
۱۵:۳۰
Molde FK 2
۳
۲
Foerde
Finished
۱۴:۳۰
  Italy Serie C, Group B
AC Reggiana 1919
۲
۰
San Donato Tavarnelle
Finished
۱۹:۰۰
Gubbio
۰
۰
ACD Virtus Entella
Finished
۱۹:۰۰
Imolese Calcio
۰
۲
Fiorenzuola
Finished
۱۹:۰۰
Lucchese Libertas
۲
۱
Rimini Calcio
Finished
۱۹:۰۰
US Alessandria 1912
۲
۱
Carrarese
Finished
۱۹:۰۰
Recanatese
۰
۲
ASD Torres
Finished
۱۶:۰۰
Cesena FC
۱
۱
US Pontedera 1912
Finished
۱۶:۰۰
Olbia Calcio
۰
۰
Siena 1904
Finished
۱۹:۰۰
Vis Pesaro 1898
۰
۳
AC Ancona
Finished
۱۹:۰۰
Aquila 1902 Montevarchi
۲
۲
Unione Sportiva Fermana
Finished
۱۹:۰۰
  World Friendly International Matches U20
England U20
۲
۱
Morocco U20
Finished
۱۹:۳۰
Tunisia U20
۱
۱
France U20
Finished
۲۰:۳۰
Australia U20
۱
۲
Chile U20
inprogress
۲۲:۳۰
  Spain Primera Division Women
Sporting de Huelva (W)
۱
۰
Alhama CF (W)
Finished
۱۳:۳۰
Real Sociedad (W)
۲
۲
Real Betis (W)
Finished
۱۹:۳۰
Madrid CFF (W)
۳
۱
Levante Las Planas (W)
Finished
۱۳:۳۰
Valencia (W)
۲
۰
Sevilla FC (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Japan Japan Football League
Nara Club
۱
۳
Verspah Oita
Finished
۰۹:۳۰
FC Osaka
۲
۰
Sony Sendai
Finished
۰۷:۳۰
  Costa Rica Liga de Ascenso Apertura gr. B
San Jose FC (Escazu)
۶
۰
Municipal de Turrialba
Finished
۰۰:۳۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
Boston City FC Brasil U20
۴
۱
Betis FC U20
Finished
۲۱:۳۰
Uberlandia U20
۲
۳
Coimbra EC U20
Finished
۱۷:۳۰
Cruzeiro U20
۶
۰
CA Serranense U20
Finished
۲۱:۳۰
Atletico Mineiro U20
۲
۱
America Teofilo Otoni U20
Finished
۱۶:۳۰
Minas Boca U20
۴
۲
Santarritense U20
Finished
۲۰:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 4
Club Portugalete
۱
۱
CD Padura
Finished
۱۹:۳۰
CD Vitoria
۴
۰
Touring Ke
Finished
۱۷:۱۵
Pasaia KE
۰
۱
SCD Durango
Finished
۱۸:۰۰
CD Basconia
۱
۱
SD Deusto
Finished
۱۸:۳۰
Lagun Onak
۰
۱
Barakaldo
Finished
۱۸:۳۰
Aurrera de Ondarroa
۰
۰
Urduliz FT
Finished
۱۹:۰۰
  Algeria Division 1
CS Constantine
۰
۰
MC Oran
Finished
۱۹:۰۰
ASO Chlef
۴
۰
ES Setif
Finished
۱۹:۰۰
RC Arba
۲
۰
US Biskra
Finished
۱۸:۳۰
MC Magra
۱
۰
JS Saoura
Finished
۱۹:۰۰
USM Khenchela
۲
۰
AB Chelghoum Laid
Finished
۱۹:۰۰
El Bayadh
۰
۰
JS Kabylie
Finished
۱۹:۰۰
  Spain LaLiga 2
SD Huesca
۱
۰
Leganes
Finished
۱۵:۳۰
Malaga CF
۱
۱
Villarreal CF B
Finished
۲۰:۰۰
Ponferradina
۲
۲
Tenerife
Finished
۲۰:۰۰
CD Mirandes
۲
۰
Real Zaragoza
Finished
۱۷:۴۵
  England League 2
Stevenage Borough
۱
۰
Harrogate Town
Finished
۱۷:۳۰
Bradford City
۲
۲
AFC Wimbledon
Finished
۱۷:۳۰
Northampton Town
۲
۱
Stockport
Finished
۱۶:۳۰
Doncaster Rovers
۴
۱
Crawley Town
Finished
۱۷:۳۰
Walsall FC
۰
۱
Tranmere Rovers
Finished
۱۷:۳۰
Barrow FC
۰
۲
Leyton Orient
Finished
۱۷:۳۰
Hartlepool United
۰
۰
Gillingham
Finished
۱۷:۳۰
Sutton United FC
۱
۲
Salford City
Finished
۱۷:۳۰
Colchester United
۰
۱
Rochdale
Finished
۱۷:۳۰
Grimsby Town
۱
۲
Swindon Town
Finished
۱۷:۳۰
Newport County FC
۱
۱
Carlisle United
Finished
۱۷:۳۰
Crewe Alexandra
۱
۲
Mansfield Town
Finished
۱۷:۳۰
  Sweden Damallsvenskan
Kristianstads DFF (W)
۴
۰
Djurgardens IF FF (W)
Finished
۱۶:۳۰
BK Hacken (W)
۱
۰
Brommapojkarna (W)
Finished
۱۶:۳۰
Rosengard (W)
۳
۲
Vittsjo GIK (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga Bremen
FC Oberneuland
۱۰
۰
Ts Woltmershausen
Finished
۱۶:۳۰
Blumenthaler SV
۲
۳
SV Hemelingen
Finished
۱۴:۳۰
KSV Vatan Sport Bremen
۲
۱
Leher Bremerhaven
Finished
۱۵:۳۰
TuS Komet Arsten
۳
۴
Brinkumer SV
Finished
۱۵:۳۰
OSC Bremerhaven
۳
۲
Union 60 Bremen
Finished
۱۶:۳۰
Werder Bremen III
۱
۲
BTS Neustadt
Finished
۱۴:۳۰
  France Division 1 Women
FC Girondins de Bordeaux (W)
۰
۱
Stade Reims (W)
Finished
۱۶:۰۰
EA Guingamp (W)
۰
۱
Dijon FC (W)
Finished
۱۶:۰۰
Soyaux Asj (W)
۲
۰
Rodez AF (W)
Finished
۱۶:۰۰
  England National League
Wrexham
۶
۰
Torquay United
Finished
۱۷:۳۰
Altrincham
۱
۰
Aldershot Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Dagenham & Redbridge
۵
۴
Barnet
Finished
۱۷:۳۰
Maidenhead United
۰
۱
Gateshead
Finished
۱۷:۳۰
Bromley
۳
۰
Oldham Athletic
Finished
۱۷:۳۰
Woking FC
۲
۰
Solihull Moors
Finished
۱۷:۳۰
York City FC
۱
۳
Notts County
Finished
۱۷:۳۰
Maidstone Utd
۱
۲
Chesterfield
Finished
۱۷:۳۰
Scunthorpe United
۳
۲
Dorking Wanderers
Finished
۱۷:۳۰
Yeovil Town
۱
۱
Boreham Wood FC
Finished
۱۷:۳۰
Eastleigh
۱
۰
Halifax Town
Finished
۱۷:۳۰
Wealdstone FC
۰
۱
Southend United
Finished
۱۷:۳۰
  Norway 2. Division Group 2
Levanger FK
۴
۴
Frigg
Finished
۱۵:۳۰
Tromsdalen UIL
۰
۲
Gjovik-Lyn
Finished
۱۵:۳۰
IL Hodd Ulsteinvik
۱
۰
Kjelsas Oslo
Finished
۱۵:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 1
B 1908
۲
۳
Bronshoj BK
Finished
۱۳:۳۰
GVI
۱
۱
Greve Fodbold
Finished
۱۳:۳۰
Herstedoster IC
۲
۵
KFUM Roskilde
Finished
۱۵:۰۰
Goerslev IF
۰
۵
Taarnby FF
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Regionalliga Bayern
FC Wurzburger Kickers
۶
۳
FC Augsburg II
Finished
۱۵:۳۰
TSV Aubstadt
۴
۱
Heimstetten
Finished
۱۵:۳۰
TSV 1896 Rain am Lech
۰
۳
Bayern Munich II
Finished
۱۵:۳۰
VfB Eichstatt
۰
۳
SpVgg Unterhaching
Finished
۱۵:۳۰
SV Turkgucu Ataspor
۳
۰
DJK Vilzing
Finished
۱۵:۳۰
Nurnberg II
۴
۰
TSV Buchbach
Finished
۱۵:۳۰
Greuther Furth II
۲
۲
SV Wacker Burghausen
Finished
۱۵:۳۰
Spvgg Ansbach
۲
۱
Viktoria Aschaffenburg
Finished
۱۵:۳۰
Spvgg Hankofen-Hailing
۳
۰
FV Illertissen
Finished
۱۵:۳۰
  Finland Kolmonen
Saaksjaerven Loiske
۲
۳
TKT Tampere
Finished
۱۲:۳۰
Peimari United
۴
۲
FC Aland
Finished
۱۴:۳۰
KoPa
۳
۲
HaPK
Finished
۱۵:۳۰
MPS/Atletico Malmi
۱
۱
RiPS
Finished
۱۵:۳۰
Masku
۳
۰
TPK
Finished
۱۵:۳۰
FC Kontu
۷
۰
Viikingit / SCP
Finished
۱۶:۳۰
HIFK II
۱
۴
ToTe
Finished
۱۸:۰۰
TiPS
۵
۱
KoiPS
Finished
۱۵:۱۵
RoPo
۲
۱
HauPa
Finished
۱۵:۳۰
LPS
۴
۰
TuPS
Finished
۱۵:۳۰
OPS Oulu
۹
۰
KePS
Finished
۱۷:۳۰
IPS Edustus
۳
۱
KJP Kouvola
Finished
۱۷:۳۰
  Poland II Liga
Znicz Pruszkow
۰
۲
Stomil Olsztyn
Finished
۱۳:۳۰
Zaglebie Lubin II
۱
۲
Polonia Warszawa
Finished
۱۴:۳۰
Siarka Tarnobrzeg
۲
۰
Gornik Polkowice
Finished
۱۷:۳۰
GKS Jastrzebie
۱
۰
Slask Wroclaw II
Finished
۱۶:۳۰
Wisla Pulawy
۳
۱
KKS 1925 Kalisz
Finished
۱۷:۳۰
  Portugal U19 Championship
Rio Ave U19
۱
۰
Boavista U19
Finished
۱۳:۳۰
  Iceland Urvalsdeild Women
Afturelding/Fram (W)
۱
۳
Valur Reykjavik (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Sweden Division 1 Norra
IF Sylvia
۴
۳
Hammarby Talang Ff
Finished
۱۴:۳۰
Sandvikens IF
۷
۰
IFK Haninge
Finished
۱۷:۳۰
BK Forward
۱
۳
Taby FK
Finished
۱۷:۳۰
  Sweden 2. Division Norrland
Lulea IFK
۲
۳
IFK Oestersund 1906
Finished
۱۴:۳۰
Storfors AIK
۶
۱
Sund IF
Finished
۱۳:۳۰
Umea FC Academy
۱
۲
Kiruna FF
Finished
۱۴:۳۰
Friska Viljor
۲
۱
Bodens BK
Finished
۱۵:۳۰
Skelleftea FF
۳
۰
Bergnasets AIK
Finished
۱۵:۳۰
Algarna-Harnosand IF
۳
۱
Sandviks IK
Finished
۱۵:۳۰
Ytterhogdals IK
۰
۲
Gottne IF
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie C, Group C
ASD Nuova Monterosi
۲
۱
Virtus Francavilla
Finished
۱۴:۰۰
Catanzaro
۳
۰
Messina
inprogress
۲۲:۰۰
Giugliano
۴
۱
FC Turris Neapolis 1944
inprogress
۲۲:۰۰
AC Monopoli
۲
۱
Audace Cerignola
inprogress
۲۲:۰۰
Fidelis Andria 1928
۱
۱
AZ Picerno ASD
Finished
۱۶:۰۰
Latina Calcio
۱
۰
Avellino
inprogress
۲۲:۰۰
Juve Stabia
۰
۰
Viterbese
inprogress
۲۲:۰۰
Foggia
۰
۲
Pescara
inprogress
۲۲:۰۰
Potenza Calcio
۰
۱
Crotone
inprogress
۲۲:۰۰
Gelbison Cilento SSD
۳
۰
Taranto Sport
inprogress
۲۲:۰۰
  Vietnam Women National Championship
TP Ho Chi Minh FC (W)
۲
۰
Phong Phu Ha Nam (W)
Finished
۱۵:۰۰
GT Thai Nguyen (W)
۰
۲
Ha Noi (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 5
Atletico Madrid B
۴
۲
UD Montijo
Finished
۲۰:۰۰
Gimnastica Segoviana
۰
۰
Don Benito
Finished
۱۹:۳۰
  Germany Bundesliga Women
TSG 1899 Hoffenheim (W)
۱
۲
VfL Wolfsburg (W)
Finished
۱۹:۲۵
  England National League North
AFC Fylde
۳
۱
Bradford Park Avenue
Finished
۱۷:۳۰
Buxton
۰
۰
Chester FC
Finished
۱۷:۳۰
Alfreton Town FC
۱
۰
Brackley Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Banbury United FC
۲
۱
Scarborough Athletic
Finished
۱۷:۳۰
AFC Telford United
۱
۲
Boston United FC
Finished
۱۷:۳۰
Southport FC
۱
۰
Leamington FC
Finished
۱۷:۳۰
Chorley
۳
۰
Gloucester City FC
Finished
۱۷:۳۰
Farsley Celtic F.C.
۲
۲
Spennymoor Town
Finished
۱۷:۳۰
Kettering Town FC
۰
۳
Kidderminster Harriers
Finished
۱۷:۳۰
Darlington
۲
۰
Peterborough Sports
Finished
۱۷:۳۰
Hereford United
۳
۰
Blyth Spartans FC
Finished
۱۷:۳۰
Curzon Ashton
۱
۱
Kings Lynn
Finished
۱۷:۳۰
  England Northern Premier League
South Shields
۰
۰
Atherton Collieries
Finished
۱۷:۳۰
Liversedge
۲
۵
Warrington Rylands
Finished
۱۷:۳۰
Radcliffe Borough
۳
۱
Morpeth Town
Finished
۱۷:۳۰
Nantwich Town
۰
۲
Whitby Town
Finished
۱۷:۳۰
Hyde United FC
۲
۱
Guiseley
Finished
۱۷:۳۰
Marske Utd FC
۳
۲
Stafford Rangers
Finished
۱۷:۳۰
Ashton United
۱
۱
Marine
Finished
۱۷:۳۰
Warrington Town
۰
۱
FC United of Manchester
Finished
۱۷:۳۰
Matlock Town
۱
۰
Lancaster City
Finished
۱۷:۳۰
Bamber Bridge
۵
۱
Belper Town
Finished
۱۷:۳۰
Gainsborough Trinity
۴
۰
Stalybridge Celtic FC
Finished
۱۷:۳۰
  England League One
Sheffield Wednesday FC
۳
۱
Wycombe Wanderers
Finished
۱۷:۳۰
Forest Green Rovers
۰
۴
Exeter City FC
Finished
۱۵:۰۰
Bristol Rovers
۰
۱
Accrington Stanley
Finished
۱۷:۳۰
Barnsley FC
۳
۱
Charlton Athletic FC
Finished
۱۷:۳۰
Peterborough United
۳
۰
Port Vale
Finished
۱۷:۳۰
Shrewsbury Town
۲
۱
Burton Albion
Finished
۱۷:۳۰
Morecambe FC
۱
۲
Cambridge United
Finished
۱۷:۳۰
  Ireland Premier Division
Finn Harps FC
۰
۲
Bohemian FC Dublin
Finished
۱۸:۳۰
  Belgium Beker van Belgie
Lommel United
۲
۰
R.A.A. Louvieroise
Finished
۲۱:۳۰
FC Verbroedering Dender EH
۲
۰
SC Dikkelvenne
Finished
۲۱:۰۰
RWD Molenbeek
۳
۰
KSV Oudenaarde
Finished
۲۱:۰۰
Lierse SK
۵
۱
KRC Mechelen
Finished
۲۱:۳۰
  World Friendly International Matches U21
Portugal U21
۴
۱
Georgia U21
Finished
۱۹:۳۰
Russia U21
۲
۱
Kazakhstan U21
Finished
۱۵:۰۰
Malta U21
۲
۲
Cyprus U21
Finished
۲۰:۳۰
Norway U21
۳
۲
Switzerland U21
Finished
۲۱:۳۰
  Romania Liga III, Seria 1
Dante Botosani
۴
۲
Rapid Brodoc
Finished
۱۷:۳۰
ACS Somuz Falticeni
۰
۰
ACS Foresta Suceava
Finished
۱۷:۳۰
  Hungary NB I Women
Gyori ETO (W)
۲
۱
Diosgyori VTK (W)
Finished
۲۱:۳۰
Szekszardi (W)
۰
۱
Astra Hungary (W)
Finished
۱۶:۳۰
MOL Fehervar FC (W)
۰
۷
Puskas FC (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Brazil Copa Paulista
Portuguesa Desportos
۲
۲
Marilia SP
Finished
۲۱:۳۰
  Argentina Primera C Metropolitana
Real Pilar
۲
۱
Excursionistas
inprogress
۲۲:۰۰
Sportivo Italiano
۱
۰
Central Cordoba de Rosario
inprogress
۲۲:۰۰
  Estonia Esiliiga B
Laanemaa JK Haapsalu
۱
۲
FC Tallinn
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Carioca Serie B1
Perolas Negras
۱
۰
EC Nova Cidade
Finished
۲۱:۳۰
Serra Macaense
۲
۱
7 De Abril RJ
Finished
۲۱:۳۰
  Sweden Division 1 Sodra
IK Oddevold
۳
۰
Åtvidabergs FF
Finished
۱۷:۳۰
Torns IF
۰
۱
Tvaakers IF
Finished
۱۴:۳۰
BK Olympic
۱
۲
FC Trollhaettan
Finished
۱۷:۳۰
Oskarshamns Aik
۰
۳
Angelholms FF
Finished
۱۷:۳۰
IFK Malmo FK
۲
۰
Vanesrborgs IF
Finished
۱۷:۳۰
Qviding FIF
۲
۰
Lunds BK
Finished
۱۷:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko B
SalPa Salo
۴
۱
HJS Akatemia
Finished
۱۴:۳۰
EPS
۳
۱
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
Finished
۱۵:۳۰
VJS Vantaa
۱
۰
GrIFK Grankulla
Finished
۱۶:۳۰
FC Jazz Pori
۲
۱
KaaPo
Finished
۱۶:۳۰
FC Honka Akatemia
۴
۱
Tampere United
Finished
۱۷:۳۰
  Switzerland 1. Liga Promotion
Zurich II
۳
۱
St. Gallen II
Finished
۱۷:۳۰
Etoile Carouge FC
۳
۲
FC Biel-Bienne
Finished
۱۸:۳۰
YF Juventus Zurich
۰
۵
Stade Nyonnais
Finished
۱۷:۳۰
Chiasso
۱
۰
Basel II
Finished
۱۷:۳۰
FC Luzern II
۴
۳
SC Cham
Finished
۱۷:۳۰
Rapperswil Jona
۱
۰
Young Boys II
Finished
۱۷:۳۰
FC Bavois
۱
۳
FC Baden
Finished
۱۷:۳۰
Breitenrain
۴
۰
FC Bulle
Finished
۱۷:۳۰
SC Bruhl St. Gallen
۱
۱
SC Kriens
Finished
۱۷:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 10
CD Pozoblanco
۰
۰
Cordoba B
Finished
۱۳:۳۰
AD Ceuta FC B
۰
۱
CA Antoniano
Finished
۱۹:۳۰
CD Gerena
۳
۲
Puente Genil
Finished
۱۹:۳۰
Coria CF
۲
۲
Club Atletico Espeleno
Finished
۲۰:۳۰
  Poland III Liga, Group 2
Vineta Wolin
۰
۱
KS Unia Solec Kujawski
Finished
۱۴:۰۰
Unia Swarzedz
۱
۳
Gedania Gdansk
Finished
۱۴:۳۰
Pogon Szczecin II
۱
۰
Cartusia Kartuzy
Finished
۱۷:۰۰
Sokol Kleczew
۲
۲
Blekitni Stargard
Finished
۱۷:۳۰
KS Pogon Nowe Skalmierzyce
۱
۲
Stolem Gniewino
Finished
۱۵:۳۰
Zawisza Bydgoszcz
۵
۱
Unia Janikowo
Finished
۱۶:۳۰
Starogard Gdanski
-
-
KS Polonia Sroda Wlkp
Finished
۱۷:۳۰
  Denmark Elitedivisionen Women
Kolding IF (W)
۲
۰
Fortuna Hjorring (W)
Finished
۱۴:۳۰
FC Nordsjaelland (W)
۰
۱
Koge (W)
Finished
۱۸:۱۵
  Denmark 3rd Division
Dalum
۱
۵
VSK Arhus
Finished
۱۴:۳۰
FA 2000
۲
۱
Næsby BK
Finished
۱۵:۱۵
Young Boys FD
۲
۰
Vanlose
Finished
۱۵:۳۰
AB Tarnby
۱
۳
Ishoj
Finished
۱۵:۳۰
Middelfart
۳
۰
IF Lyseng
Finished
۱۵:۳۰
  World Friendly Club Matches
Zaglebie Sosnowiec SSA
۱
۱
KS Ruch Chorzow
Finished
۱۲:۳۰
FK Cukaricki Stankom
۳
۰
FK Arsenal Tivat
Finished
۱۲:۳۰
NK Osijek
۲
۳
NK Siroki Brijeg
Finished
۱۴:۳۰
Galatasaray SK
۲
۱
Istanbulspor AS
Finished
۱۹:۳۰
Radomiak Radom
۲
۰
FC Shakhtar Donetsk
Finished
۱۸:۳۰
PFC Slavia Sofia
۱
۱
Hebar 1918 Pazardzhik
Finished
۱۴:۳۰
FC Hirnyk Sport Koms
۲
۰
Obolon Kiev
Finished
۱۴:۳۰
PFC Lokomotiv Plovdiv 1936
۱
۰
Arda Kardzhali
Finished
۱۶:۳۰
KF Rinija Gostivari
۰
۱
FK Shkendija 79
Finished
۱۶:۳۰
Makedonija GjP
۱
۰
FK Vardar Skopje
Finished
۱۶:۳۰
Pfc Pirin Blagoevgrad
۰
۱
Bregalnica Stip
Finished
۱۶:۳۰
Larissa FC
۱
۰
Volos NFC
Finished
۱۸:۰۰
Pafos FC
۰
۰
Riga FC
Finished
۱۸:۳۰
Chaves
۰
۰
CD Trofense
Finished
۱۸:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko C
Jakobstads BK
۲
۰
GBK Kokkola
Finished
۱۴:۳۰
RoPS Rovaniemi
۱
۰
FC Vaajakoski
Finished
۱۸:۳۰
VIFK Vaasa
۱
۰
JJK Jyvaskyla
Finished
۱۸:۳۰
  Austria Bundesliga Women
First Vienna FC 1894 (W)
۰
۰
Union Kleinmunchen (W)
Finished
۱۵:۳۰
FSK St. Polten Spratzern (W)
۶
۰
FC Bergheim (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko A
Peka
۲
۳
Jippo Joensuu
Finished
۱۵:۳۰
PK Keski-Uusimaa
۴
۰
FC LaPa
Finished
۱۵:۳۰
Lahden Reipas
۳
۰
Kiffen
Finished
۱۵:۳۰
PPJ Helsinki
۳
۴
Atlantis FC Edustus
Finished
۱۵:۳۰
NJS
۳
۳
Futura
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga Schleswig-Holstein
Husumer SV
۰
۲
Eichede
Finished
۱۵:۳۰
SC Weiche Flensburg 08 II
۰
۱
Inter Turkspor Kiel
Finished
۱۵:۰۰
TSV Bordesholm
۳
۱
TSV Pansdorf
Finished
۱۵:۰۰
Heider SV
۹
۰
SV Frisia 03
Finished
۱۵:۳۰
Dornbreite
۲
۴
VfB Lubeck II
Finished
۱۵:۳۰
TSB Flensburg
۱
۲
FC Kilia Kiel
Finished
۱۵:۳۰
  Scotland Challenge Cup
Inverness Caledonian Thistle
۴
۳
Brechin City
Finished
۱۶:۳۰
Montrose
۴
۲
Kilmarnock II
Finished
۱۶:۳۰
Arbroath
۲
۱
East Fife
Finished
۱۷:۳۰
Cove Rangers
۰
۱
Raith Rovers
Finished
۱۷:۳۰
Peterhead
۰
۴
Elgin City
Finished
۱۷:۳۰
Buckie Thistle
۱
۲
Linfield FC
Finished
۱۷:۳۰
Clyde FC
۱
۰
Caernarfon Town FC
Finished
۱۷:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Svealand
Hudiksvalls Forenade
۱
۳
Kungsangens IF
Finished
۱۵:۳۰
Forsbacka IK
۱
۲
Ragsveds
Finished
۱۶:۳۰
Skiljebo SK
۱
۲
Sandvikens AIK FK
Finished
۱۵:۳۰
  United Arab Emirates Division 1
Fujairah FC
۱
۱
Dubai City FC
Finished
۱۶:۵۰
Al Hamriyah
۴
۱
Masfut
Finished
۱۶:۵۵
Baynounah SC
۲
۴
Al-Ramms
Finished
۱۶:۵۰
Gulf Heroes FC
۰
۳
Al Urooba
Finished
۱۶:۵۵
  Slovenia 2.SNL
Primorje Ajdovscina
۲
۲
NK Rudar Velenje
Finished
۱۷:۳۰
ND Ilirija
۰
۰
Jadran Dekani
Finished
۱۷:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 6
Jove Espanol
۲
۱
Athletic Club Torrellano
Finished
۱۸:۳۰
Patacona FC
۱
۰
CF Gandia
Finished
۱۸:۰۰
Castellon B
۱
۲
Atzeneta
Finished
۱۹:۰۰
CD Acero
۱
۰
Torrent CF
Finished
۲۱:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 16
Comillas CF
۳
۲
Racing Rioja CF B
Finished
۱۸:۰۰
Yague
۱
۵
CDFC La Calzada
Finished
۲۰:۰۰
  Austria Regionalliga East
FC Mauerwerk
۵
۰
Kremser SC
Finished
۱۸:۰۰
SV Leobendorf
۱
۰
FCM Traiskirchen
Finished
۱۸:۰۰
Wiener Viktoria
۲
۰
SC Wiener Neustadter
Finished
۱۸:۰۰
SR Donaufeld
۰
۱
ASV Drassburg
Finished
۱۸:۰۰
  Scotland League Two
Forfar Athletic
۱
۴
Stirling Albion
Finished
۱۷:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group A
Tirsense
۲
۰
Desportivo Moncao
Finished
۱۷:۳۰
  Croatia 1. NL
BSK Bijelo Brdo
۲
۱
NK Solin
Finished
۱۷:۳۰
NK Dugopolje
۱
۱
NK Dubrava Zagreb
Finished
۱۷:۳۰
HNK Cibalia Vinkovci
۱
۰
NK Jarun
Finished
۱۷:۳۰
NK Hrvatski Dragovoljac
۱
۰
NK Rudes Zagreb
Finished
۱۷:۳۰
  Romania Liga III, Seria 5
ACS Olimpic Cetate Rasnov
۱
۲
ACS SR Municipal Brasov
Finished
۱۷:۳۰
CS Blejoi Vispeti
۲
۲
ACS KSE Targu Secuiesc
Finished
۱۷:۳۰
Sepsi II
۰
۱
CSO Plopeni
Finished
۱۷:۳۰
Acs Kids Tampa Brasov
۲
۱
Olimpic Zarnesti
Finished
۱۷:۳۰
  England Isthmian League Premier
Aveley
۱
۱
Herne Bay
Finished
۱۷:۳۰
Brightlingsea Regent
۱
۱
Haringey Borough
Finished
۱۷:۳۰
Bowers & Pitsea
۲
۲
Kingstonian FC
Finished
۱۷:۳۰
Horsham FC
۰
۲
Bishop's Stortford
Finished
۱۷:۳۰
Hastings United FC
۱
۰
Carshalton Athletic FC
Finished
۱۷:۳۰
Billericay Town FC
۲
۱
Lewes FC
Finished
۱۷:۳۰
AFC Hornchurch
۲
۱
Cray Wanderers FC
Finished
۱۷:۳۰
Margate FC
۲
۵
Enfield Town
Finished
۱۷:۳۰
Bognor Regis Town FC
۳
۰
Wingate & Finchley FC
Finished
۱۷:۳۰
Folkestone Invicta FC
۲
۳
Potters Bar Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Canvey Island FC
۲
۱
Corinthian Casuals
Finished
۱۷:۳۰
  World Friendly International Matches U19
Serbia U19
۰
۳
Portugal U19
Finished
۱۷:۳۰
France U19
۲
۰
Finland U19
Finished
۱۷:۳۰
  England Southern League Premier Division Central
Coalville Town FC
۳
۲
Hednesford Town
Finished
۱۷:۳۰
Tamworth FC
۳
۰
Kings Langley FC
Finished
۱۷:۳۰
Needham Market
۲
۰
Mickleover Sports
Finished
۱۷:۳۰
Stourbridge FC
۳
۰
Hitchin Town FC
Finished
۱۷:۳۰
St Ives Town
۱
۲
Redditch United FC
Finished
۱۷:۳۰
Bedford Town FC
۲
۲
Ilkeston FC
Finished
۱۷:۳۰
Stratford Town
۱
۱
Nuneaton Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Bromsgrove Sporting
۱
۱
Basford Utd
Finished
۱۷:۳۰
Barwell FC
۱
۲
AFC Rushden And Diamonds
Finished
۱۷:۳۰
Alvechurch
۳
۳
Leiston Football Club
Finished
۱۷:۳۰
Rushall Olympic
۲
۳
Royston Town
Finished
۱۷:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 1
SD Rayo Cantabria
۰
۰
Guijuelo
Finished
۱۸:۳۰
Real Valladolid B
۱
۰
Coruxo CF
Finished
۱۸:۰۰
Real Aviles CF
۳
۰
Gimnastic Torrelavega
Finished
۱۹:۰۰
CD Arenteiro
۱
۰
Real Oviedo II
Finished
۱۹:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 2
Mutilvera
۰
۱
Cirbonero
Finished
۱۸:۳۰
Arenas Club de Getxo
۱
۰
Real Sociedad C
Finished
۱۹:۳۰
Deportivo Alaves B
۰
۰
Arnedo
Finished
۱۸:۳۰
AD San Juan
۲
۰
CD Brea
Finished
۱۹:۳۰
  Switzerland Super League Women
Servette Chenois (W)
۲
۱
Grasshopper (W)
Finished
۲۱:۳۰
Yverdon (W)
۰
۱
FC St. Gallen Staad (W)
Finished
۱۷:۳۰
FC Rapperswil-Jona (W)
۱
۷
Young Boys Berna (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 1
Merida
۱
۱
Unionistas de Salamanca CF
Finished
۱۸:۳۰
Algeciras CF
۱
۱
Racing de Ferrol
Finished
۲۰:۳۰
Celta de Vigo B
۱
۱
Deportivo La Coruna
Finished
۱۹:۳۰
San Fernando Club Deportivo
۱
۱
San Sebastian De Los Reyes
Finished
۲۰:۳۰
  Ghana Premier League
Great Olympics
۱
۰
King Faisal Babes FC
Finished
۱۸:۳۰
  Austria Landesliga
Saint Margarethen
۱
۰
UFC Markt Allhau
Finished
۱۸:۳۰
Judenburg
۱
۰
SC Stadtwerke Bruck/Mur
Finished
۱۴:۳۰
ATUS Ferlach
۱
۱
SV Feldkirchen
Finished
۱۵:۳۰
Favoritner AC
۲
۱
SV Donau
Finished
۱۵:۳۰
Sportunion Mauer
۴
۰
FV Austria XIII
Finished
۱۵:۳۰
SV Donau Klagenfurt
۳
۱
TSV Grafenstein
Finished
۱۶:۰۰
SK Maria Saal
۴
۲
SVG Bleiburg
Finished
۱۸:۰۰
ASK Kohfidisch
۳
۴
SC Pinkafeld
Finished
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 11
Constancia
۲
۲
CD Manacor
Finished
۱۹:۰۰
CE Mercadal
۱
۱
UD Collerense
Finished
۱۸:۰۰
CD Llosetense
۰
۰
SE Penya Independent
Finished
۱۸:۳۰
  Bosnia and Herzegovina 1. Division RS
Sutjeska Foca
۳
۰
FK Modrica
Finished
۱۹:۳۰
NK Travnik
۰
۳
FK Rudar Kakanj
Finished
۱۷:۰۰
Radnik Hadzici
۰
۱
Vis Simm-Bau
Finished
۱۷:۰۰
NK Jedinstvo Bihac
۱
۲
HNK Tomislav
Finished
۱۷:۰۰
NK Mladost Doboj Kakanj
۰
۰
Buducnost Banovici
Finished
۱۷:۰۰
FK Zvijezda Gradacac
۳
۱
NK Bratstvo Gracanica
Finished
۱۷:۰۰
FK Radnicki Lukavac
۰
۲
GOSK Gabela
Finished
۱۷:۰۰
Gradina Srebrenik
۲
۱
FK Gorazde
Finished
۱۷:۰۰
FK Laktasi
۲
۰
Kozara
Finished
۱۷:۳۰
FK Krupa na Vrbasu
۳
۱
FK Slavija Sarajevo
Finished
۱۷:۳۰
FK Ljubic Prnjavor
۰
۳
FK Zvijezda 09
Finished
۱۷:۳۰
FK Drina Zvornik
۴
۱
Sloboda Mrkonjic Grad
Finished
۱۷:۳۰
FK Zeljeznicar Banjaluka
۱
۰
Rudar Prijedor
Finished
۱۷:۳۰
Famos Vojkovici
۰
۱
Sloboda Novi Grad
Finished
۱۷:۳۰
FK Tekstilac Derventa
۳
۱
Omarska
Finished
۱۷:۳۰
  Netherlands Tweede Divisie
De Treffers
۲
۳
Koninklijke HFC
Finished
۱۹:۳۰
Scheveningen
۱
۱
SV Spakenburg
Finished
۱۶:۰۰
Noordwijk
۳
۲
FC Volendam II
Finished
۱۶:۰۰
Excelsior Maassluis
۳
۱
Rijnsburgse Boys
Finished
۱۶:۰۰
Quick Boys
۳
۱
FC Lisse
Finished
۱۶:۳۰
IJsselmeervogels
۰
۰
Katwijk
Finished
۱۶:۳۰
Amsterdam FC
۲
۱
Jong Sparta Rotterdam
Finished
۱۶:۳۰
OFC Oostzaan
۲
۴
Kozakken Boys
Finished
۱۶:۳۰
Tielse EC
۰
۲
HHC Hardenberg
Finished
۱۷:۰۰
  Argentina Primera B Metropolitana
Colegiales
۲
۲
Talleres Remedios Escalada
Finished
۲۰:۳۰
Club Atletico Acassuso
۲
۱
CA Defensores Unidos
inprogress
۲۲:۰۰
Comunicaciones de Bueno Aires
۰
۱
Deportivo Armenio
Finished
۲۰:۳۰
Canuelas
۱
۰
CS Dock Sud
inprogress
۲۲:۰۰
CA Ituzaingo
۲
۰
CA Fenix
inprogress
۲۲:۰۰
  Chile Primera B
Santiago Morning
۳
۰
Rangers de Talca
Finished
۲۱:۳۰
Barnechea
۴
۲
Melipilla
Finished
۱۹:۰۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 3
Hercules Alicante
۲
۱
RCD Espanyol B
Finished
۲۱:۳۰
CE Manresa
۲
۰
Saguntino
Finished
۲۰:۳۰
  Argentina Primera D
Deportivo Paraguayo
۰
۱
Juventud Unida San Miguel
inprogress
۲۲:۰۰
Club Mercedes
۱
۱
Sportivo Barracas
inprogress
۲۲:۰۰
CSD Central Ballester
۱
۱
Argentino de Rosario
inprogress
۲۲:۰۰
  Ecuador Liga Pro Serie B
Chacaritas SC
۰
۰
America de Quito
inprogress
۲۲:۳۰
Libertad FC
۲
۱
Olmedo
Finished
۲۰:۳۰
  Colombia Primera A
Atletico Bucaramanga
۰
۰
Once Caldas
inprogress
۲۲:۳۰
  Peru Segunda Division
Deportivo Coopsol
۰
۰
Deportivo Llacuabamba
inprogress
۲۳:۳۰
Juan Aurich Chiclayo
۰
۰
Sport Chavelines Juniors
inprogress
۲۳:۳۰
  Brazil Serie C
Figueirense FC
۰
۰
ABC Futebol Clube
inprogress
۲۳:۳۰
Paysandu
۰
۰
Vitoria BA
inprogress
۲۳:۳۰
  England National League South
Chippenham Town FC
۲
۱
Dulwich Hamlet FC
Finished
۱۷:۳۰
Hungerford Town
۰
۱
Ebbsfleet United FC
Finished
۱۷:۳۰
Farnborough FC
۱
۲
St. Albans City
Finished
۱۷:۳۰
Dartford FC
۲
۱
Hampton & Richmond Borough
Finished
۱۷:۳۰
Weymouth FC
۰
۲
Dover Athletic FC
Finished
۱۷:۳۰
Braintree Town FC
۱
۱
Slough Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Taunton Town
۰
۰
Chelmsford City
Finished
۱۷:۳۰
Oxford City FC
۳
۳
Bath City
Finished
۱۷:۳۰
Welling United
۲
۲
Havant & Waterloville FC
Finished
۱۷:۳۰
Concord Rangers FC
۲
۴
Eastbourne Borough FC
Finished
۱۷:۳۰
Cheshunt FC
۳
۴
Tonbridge Angels FC
Finished
۱۷:۳۰
Hemel Hempstead Town FC
۱
۱
Worthing FC
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FSV Jagersburg
۱
۱
FV Dudenhofen
Finished
۱۷:۰۰
TSV Schott Mainz
۷
۰
Kirchberg 1909
Finished
۱۵:۳۰
TuS Mechtersheim
۳
۰
FC Hertha Wiesbach
Finished
۱۶:۰۰
FV Diefflen
۸
۰
SV 07 Elversberg II
Finished
۱۷:۰۰
Alemannia Waldalgesheim
۳
۳
FV Engers 07
Finished
۱۷:۰۰
Sportfreunde Eisbachtal
۰
۲
FC Karbach
Finished
۱۷:۳۰
SV Auersmacher
۰
۱
Arminia Ludwigshafen
Finished
۱۷:۳۰
Ahrweiler BC
۱
۳
TSG Pfeddersheim
Finished
۱۹:۳۰
  England Southern League Premier Division South
Winchester City
۱
۱
Hendon FC
Finished
۱۷:۳۰
Poole Town F.C
۵
۰
Yate Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Truro City FC
۱
۰
Gosport Borough FC
Finished
۱۷:۳۰
Swindon Supermarine
۱
۱
Beaconsfield Town
Finished
۱۷:۳۰
Tiverton Town FC
۳
۲
Metropolitan Police FC
Finished
۱۷:۳۰
Chesham United FC
۰
۰
Merthyr Town
Abandoned
۱۷:۳۰
Hayes & Yeading FC
۰
۱
Weston-super-Mare FC
Finished
۱۷:۳۰
Harrow Borough FC
۱
۰
North Leigh FC
Finished
۱۷:۳۰
Hartley Wintney
۴
۴
Plymouth Parkway
Finished
۱۷:۳۰
Hanwell Town
۲
۱
Dorchester Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Salisbury FC
۲
۱
Bracknell Town F.C.
Finished
۱۷:۳۰
  Vietnam V-League 2
Sanna Khanh Hoa
۱
۱
Cong Anh Nhan Dan
Finished
۱۳:۳۰
Pho Hien
۳
۱
DAK Lak
Finished
۱۴:۳۰
  Wales Premier League
Bala Town
۲
۰
Cardiff Metropolitan University F.C.
Finished
۱۷:۰۰
Haverfordwest County
۱
۱
Flint Town United
Finished
۱۷:۰۰
Connah's Quay Nomads
۱
۰
Pontypridd Town
Finished
۱۷:۰۰
  Costa Rica Liga de Ascenso Apertura gr. A
AD Sarchi
۲
۲
ADR Jicaral
Finished
۰۰:۳۰
  Mexico Liga Premier Serie A
Halcones de Zapopan
۲
۱
Coras de Nayarit FC
Finished
۰۱:۳۰
Correcaminos II
۱
۱
Gavilanes FC Matamoros
Finished
۱۸:۳۰
Leones Negros UDG II
۵
۰
Mexicali FC
Finished
۱۹:۳۰
Cimarrones de Sonora FC II
۰
۱
Tritones Vallarta MFC
Finished
۲۰:۳۰
  Canada Canadian Premier League
York United FC
۳
۱
Valour FC
Finished
۰۳:۰۰
  Brazil Campeonato de Aspirantes U23
Cuiaba U23
۳
۲
RB Bragantino SP U23
Finished
۰۳:۳۰
  Czech Republic 3. Liga - CFL, Group A
FK Banik Sokolov
۳
۱
1. FC Karlovy Vary
Finished
۱۱:۴۵
Loko Vltavin
۳
۱
FK Zbuzany 1953
Finished
۱۱:۴۵
Ceske Budejovice B
۳
۳
Povltavska FA
Finished
۱۵:۰۰
TJ Jiskra Domazlice
۲
۲
Motorlet Praha
Finished
۱۸:۰۰
  Czech Republic 4. Liga
SK Ujezd Praha 4
۲
۲
FK Meteor Praha VIII
Finished
۱۱:۴۵
MFK Karvina B
۶
۱
FC Slavoj Olympia Bruntal
Finished
۱۱:۴۵
Novy Jicin
۱
۰
Hlubina
Finished
۱۱:۴۵
SK Mondi Steti
۴
۵
SK Slany
Finished
۱۱:۴۵
Aritma Praha
۳
۱
SK Otava Katovice
Finished
۱۱:۴۵
  Czech Republic 3. Liga - CFL, Group B
FK Pardubice B
۲
۰
FK Banik Most - Sous
Finished
۱۱:۴۵
Jablonec B
۴
۰
SK Benesov
Finished
۱۱:۴۵
FK Prepere
۰
۲
Hradec Kralove B
Finished
۱۲:۰۰
FC Kolin
۱
۰
Mlada Boleslav B
Finished
۱۲:۰۰
Sokol Zivanice
۰
۳
FK Chlumec
Finished
۱۷:۳۰
FK Usti nad Labem
۰
۲
SK Sokol Brozany
Finished
۱۸:۰۰
  Japan Nadeshiko League Cup Women
AC Nagano Parceiro (W)
۲
۱
Albirex Niigata (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Czech Republic 1. Liga Women
Lokomotiva Brno Horni Herspice (W)
۲
۱
FK Dukla Praha (W)
Finished
۱۲:۳۰
FC Slovan Liberec (W)
۲
۰
FC Banik Ostrava (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Poland Ekstraklasa Women
UKS SMS Lodz (W)
۳
۲
Slask Wroclaw (W)
Finished
۱۲:۳۰
Sportowa Czworka Radom (W)
۰
۲
UJ Krakow (W)
Finished
۱۳:۳۰
Pogon Tczew (W)
۴
۲
KKPK Medyk Konin (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Algeria U21 League 1
NC Magra U21
۰
۰
JS Saoura U21
Finished
۱۲:۳۰
Olympique Medea U21
۰
۰
ASM Oran U21
Finished
۱۲:۳۰
MCB Oued Sly U21
۰
۰
WA Tlemcen U21
Finished
۱۲:۳۰
GC Mascara U21
۱
۰
NA Hussein Dey U21
Finished
۱۲:۳۰
WA Boufarik U21
۲
۲
MC Saida U21
Finished
۱۲:۳۰
Temouchent U21
۲
۳
Ben Aknoun U21
Finished
۱۲:۳۰
  Australia NPL Queensland Women
Lions FC (W)
۶
۰
Gold Coast United (W)
Finished
۱۳:۰۰
  South Africa Diski Challenge
Royal AM Reserves
۰
۱
Amazulu Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Lamontville Golden Arrows Reserves
۱
۱
Marumo Gallants Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Orlando Pirates Reserves
۰
۲
Cape Town City FC Reserves
Finished
۱۳:۳۰
TS Galaxy FC (Reserves)
۱
۳
Mamelodi Sundowns Reserves
Finished
۱۵:۳۰
  Poland III Liga, Group 1
Jagiellonia Bialystok II
۱
۲
Pogon Grodzisk Mazowiecki
Finished
۱۴:۰۰
Olimpia Zambrow
۰
۰
Bron Radom
Finished
۱۴:۳۰
Unia Skierniewice
۰
۰
Lechia Tomaszow Mazowiecki
Finished
۱۵:۳۰
KS Warta Sieradz
۲
۲
Mlawianka Mlawa
Finished
۱۷:۳۰
Legia Warsaw II
۶
۲
KS Blonianka Blonie
Finished
۱۳:۳۰
LKS Lodz II
۲
۱
Sokol Ostroda
Finished
۱۵:۳۰
MMKS Concordia Elblag
۱
۱
Ursus Warsawa
Finished
۱۷:۳۰
Legionovia Legionowo
۴
۱
Pelikan Lowicz
Finished
۱۷:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 3
Bergama Belediyespor
۰
۰
Fatsa Belediyespor
Finished
۱۶:۳۰
Osmaniyespor FK
۱
۰
Buyukcekmece Tepecikspor
Finished
۱۵:۳۰
Erbaaspor
۱
۲
Arguvan Belediyespor
Finished
۱۵:۳۰
Cankaya FK
۳
۰
Nigde Belediyespor
Finished
۱۶:۰۰
Halide Edip Adivarspor
۱
۰
Artvin Hopaspor
Finished
۱۶:۳۰
Bursa Yildirim Spor
۰
۰
Mus Spor
Finished
۱۶:۳۰
Efeler 09 FK
۳
۳
Akhisar Belediye GS
Finished
۱۶:۳۰
  Norway 3. Division avd. 4
Follo Fotball Ski
۳
۰
Express IL
Finished
۱۶:۳۰
Pors Grenland
۱
۱
Randesund
Finished
۱۷:۳۰
Uraedd FK
۰
۳
IF Fram Larvik
Finished
۱۵:۳۰
Halsen
۲
۷
Fredrikstad 2
Finished
۱۶:۳۰
FK Eik Tonsberg
۲
۲
Vindbjart FK Vennesla
Finished
۱۶:۳۰
Mandalskameratene
۳
۱
Sarpsborg 08 2
Finished
۱۶:۳۰
Start 2
۳
۳
SK Sprint-Jeloy
Finished
۱۶:۳۰
  Finland Ykkonen
FC TPS Turku
۰
۱
FF Jaro
Finished
۱۴:۳۰
Mikkelin Palloilijat MP
۱
۲
SJK Akatemia
Finished
۱۶:۳۰
IF Gnistan Helsinki
۴
۲
Pepo Lappeenranta
Finished
۱۶:۳۰
  France Championnat National U19 Group D
Blagnac FC U19
۰
۲
Montpellier U19
Finished
۱۶:۳۰
Olympique de Marseille U19
۳
۵
AS Monaco FC U19
Finished
۱۶:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 2
Darica Genclerbirligi
۰
۱
76 Igdir Belediyespor
Finished
۱۶:۳۰
Elaziz Belediyespor
۱
۳
Ofspor
Finished
۱۵:۳۰
Kahramanmarasspor
۰
۱
Karaman
Finished
۱۵:۳۰
Antalya Kestelspor
۲
۰
Bayrampasa
Finished
۱۶:۰۰
Bulvar Spor Kulubu
۱
۱
Gumushanespor
Finished
۱۶:۳۰
Ergene Velimese Spor
۰
۲
Kirikkale Buyuk Anadoluspor
Finished
۱۶:۳۰
Turgutluspor
۳
۰
Orduspor 1967
Finished
۱۶:۳۰
  Argentina Reserve League
Barracas Central Reserves
۳
۲
Velez Sarsfield Reserves
Finished
۱۶:۳۰
CA Talleres de Cordoba Reserves
۵
۰
CA River Plate Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Central Cordoba Reserves
۳
۰
CA Aldosivi Reserves
Finished
۱۶:۳۰
  Malaysia Super League
Penang FC
۱
۰
Kuala Lumpur FA
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Regionalliga West
TSV Alemannia Aachen
۴
۲
SC Preussen Munster
Finished
۱۵:۳۰
FC Bocholt 1900
۰
۰
Fortuna Koln
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Regionalliga Southwest
KSV Hessen Kassel
۰
۱
Kickers Offenbach
Finished
۱۵:۳۰
Barockstadt Fulda-Lehnerz
۴
۱
VfR Wormatia Worms
Finished
۱۵:۳۰
VfR Aalen
۱
۱
SSV Ulm
Finished
۱۵:۳۰
SGV Freiberg
۰
۲
TSV Steinbach
Finished
۱۵:۳۰
Rot-Weiss Koblenz
۰
۱
Bahlinger SC 1929
Finished
۱۵:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
Angered BK
۱
۴
Ahlafors IF
Finished
۱۵:۳۰
Grebbestads IF
۳
۶
Lidkopings FK
Finished
۱۵:۳۰
Saffle FF
۱
۰
Mjolby AI FF
Finished
۱۵:۳۰
Herrestads AIF
۲
۲
Stenungsunds IF
Finished
۱۶:۳۰
  Poland III Liga, Group 3
LKS Goczalkowice Zdroj
۰
۱
Gwarek Tarnowskie Gory
Finished
۱۴:۳۰
Warta Gorzow
۰
۵
Rekord Bielsko-Biala
Finished
۱۵:۳۰
Miedz Legnica ll
۶
۱
Stal Brzeg
Finished
۱۶:۳۰
Polonia Nysa
۰
۱
Rakow II Czestochowa
Finished
۱۶:۳۰
MKP Carina Gubin
۰
۵
Gornik Zabrze II
Finished
۱۷:۳۰
GKS Pniowek Pawlowice Slaskie
۱
۳
Chrobry Glogow II
Finished
۱۷:۳۰
Lechia Zielona Gora
۰
۰
MKS Kluczbork
Finished
۱۷:۳۰
Polonia Bytom
۲
۱
KS Stilon Gorzow Wlkp
Finished
۱۷:۳۰
Odra Wodzislaw
۳
۲
Sleza Wroclaw
Finished
۱۸:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Gotaland
FBK Balkan
۰
۲
IFK Hassleholm
Finished
۱۴:۳۰
Rappe GOIF
۲
۴
Ariana FC
Finished
۱۶:۳۰
Nosaby IF
۱
۳
IFK Berga
Finished
۱۵:۳۰
  Norway 2. Division Group 1
Vard Haugesund
۰
۱
Flekkeroy IL
Finished
۱۴:۳۰
Egersund IK
۰
۰
Oern-Horten
Finished
۱۴:۳۰
Sotra Sportsklubb
۱
۲
FK Arendal
Finished
۱۵:۳۰
Staal Jørpeland
۰
۴
Kvik Halden FK
Finished
۱۶:۰۰
Strommen IF
۱
۳
Moss
Finished
۱۶:۳۰
  Romania Liga III, Seria 8
ACS Progresul Pecica
۲
۰
CS Soimii Lipova
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Regionalliga North
SV Atlas Delmenhorst
۲
۲
Weiche Flensburg 08
Finished
۱۷:۳۰
FC St. Pauli II
۰
۲
TSV Havelse
Finished
۱۷:۳۰
  Scotland Highland League
Fraserburgh
۲
۲
Brora Rangers
Finished
۱۷:۳۰
Turriff United
۵
۱
Deveronvale
Finished
۱۷:۳۰
  Croatia 3. HNL
NK Grobnican
۰
۱
NK Jadran LP
Finished
۱۷:۳۰
  Bahrain Bahrain Cup
Al-Muharraq
۰
۱
East Riffa
Finished
۱۷:۳۰
Buri Cultural SC
۱
۰
Al Tadamun Buri
Finished
۱۷:۳۰
Al Shabab Manana
۶
۰
Malkiya Club
Finished
۱۷:۳۰
Al Khalidiya
۱
۰
Al-Hala
Finished
۱۹:۱۵
Bahrain SC
۱
۱
Sitra
Finished
۱۹:۱۵
Umm Al Hassam
۲
۰
Qalali
Finished
۱۹:۱۵
  Romania Liga III Seria 10
CFR Cluj II
۲
۳
Bihor Oradea
Finished
۱۷:۳۰
  Austria Regionalliga West - Vorarlberg
Admira Dornbirn
۱
۱
RW Rankweil
Finished
۱۷:۳۰
FC Wolfurt
۱
۱
SC Bregenz
Finished
۱۸:۳۰
VfB Hohenems
۲
۱
FC Rotenberg
Finished
۱۸:۳۰
FC Lauterach
۲
۱
SC Rothis
Finished
۱۸:۳۰
  Mexico U20 Championship
Tigres U20
۰
۱
Atlas U20
Finished
۱۷:۳۰
Necaxa U20
۲
۰
Mazatlan U20
Finished
۱۷:۳۰
  Slovenia 3.SNL
NK Sobec Lesce
۰
۱
PSC Tolmin
Finished
۱۷:۳۰
NK Zavrc
۱
۱
NK Drava Ptuj
Finished
۱۷:۳۰
  Slovakia 3. Liga West
RSC Hamsik Academy
۲
۱
MSK Fomat Martin
Finished
۱۷:۰۰
SKF Sered
۲
۳
FK Slovan Duslo Sala
Finished
۱۷:۰۰
KFC Kalna nad Hronom
۱
۱
FK Nove Zamky
Finished
۱۷:۰۰
  Romania Liga III, Seria 6
ACS Flacara Horezu
۱
۰
AS Minerul Costesti
Finished
۱۷:۳۰
Petrolul Potcoava
۱
۰
Viitorul Daesti
Finished
۱۷:۳۰
  Norway 3. Division avd. 6
Skjetten
۵
۴
Funnefoss/Vormsund
Finished
۱۷:۳۰
  Scotland Lowland League
East Kilbride
۱
۰
Cumbernauld Colts FC
Finished
۱۷:۳۰
Civil Service Strollers
۲
۱
Spartans
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga Niedersachsen
FSV Schoningen
۶
۱
Blau-Weiss Papenburg
Finished
۱۷:۳۰
FT Braunschweig
۲
۳
Eintracht Celle
Finished
۱۷:۳۰
  Montenegro 2. CFL
FK Grbalj Radanovici
۱
۰
FK Kom Podgorica
Finished
۱۷:۳۰
FK Zeta Golubovci
۲
۳
FK Podgorica
Finished
۱۷:۳۰
Igalo
۰
۰
Mladost DG
Finished
۱۷:۳۰
Berane
۱
۰
FK Bokelj Kotor
Finished
۱۷:۳۰
OFK Niksic
۲
۰
FK Otrant-Olympic
Finished
۱۷:۳۰
  Romania Liga III, Seria 4
Acs Gloria Popesti Leordeni
۲
۰
FC Pucioasa
Finished
۱۷:۳۰
CS Tunari
۱۹
۰
Astra Giurgiu
Finished
۱۷:۳۰
CS Dinamo Bucuresti
۱
۳
FCSB II
Finished
۱۷:۳۰
  Italy Serie D, Girone B
Varesina
۱
۲
GS Arconatese 1926
Finished
۱۷:۰۰
  Slovakia 3. Liga East
SK Odeva Lipany
۵
۱
FK Poprad
Finished
۱۷:۰۰
SK Novohrad Lucenec
۱
۱
MSK Tesla Stropkov
Finished
۱۷:۰۰
Slovan Giraltovce
۱
۰
MSK Namestovo
Finished
۱۷:۰۰
  Wales Cymru North
Mold Alexandra
۱
۲
Ruthin Town FC
Finished
۱۷:۰۰
Guilsfield FC
۰
۱
Cefn Druids AFC
Finished
۱۷:۰۰
Penrhyncoch FC
۰
۲
Llandudno FC
Finished
۱۷:۰۰
Chirk AAA
۲
۱
Prestatyn Town
Finished
۱۷:۰۰
Gresford Athletic
۱
۲
Holywell
Finished
۱۷:۰۰
Llanidloes Town
۰
۲
Conwy Borough
Finished
۱۷:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 3
UC Cartes
۰
۱
SD Torina
Finished
۱۸:۳۰
CD Naval
۱
۰
Textil Escudo
Finished
۱۸:۳۰
SDA Albericia
۲
۱
Solares
Finished
۱۸:۳۰
Castro
۲
۲
SD Gama
Finished
۲۰:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 8
Cultural Leonesa B
۳
۱
Numancia B
Finished
۱۸:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 9
Maracena
۰
۰
Huetor Tajar
Finished
۲۰:۰۰
  Ireland 1. Division
Longford Town
۱
۱
Treaty United
Finished
۱۸:۳۰
  Guatemala Liga Nacional
Coban Imperial
-
-
CSD Municipal
inprogress
۱۹:۳۰
Iztapa
۰
۰
Club Xelaju
inprogress
۲۱:۳۰
  Chile Segunda Division
Trasandino Los Andes
۰
۰
General Velasquez
inprogress
۲۲:۳۰
  Guatemala Primera Division
Puerto San Jose
۱
۰
Solola
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil Goiano 2
Cerrado EC
۰
۰
Anapolina
inprogress
۲۲:۰۰
Jaragua EC
۲
۱
Aparecida
inprogress
۲۲:۰۰
Goiania
۰
۰
Inhumas Esporte Clube
inprogress
۲۲:۳۰
  Israel Liga Bet South
Hakoach Amidar Ramat Gan
۱
۰
Hapoel Ganey Tikva
Finished
۲۱:۱۵
  Belgium First Amateur Division
KAA Gent II
۴
۰
Oud Heverlee Leuven II
Finished
۲۱:۰۰
KFC Mandel United
۰
۲
KVV Thes Sport
Finished
۲۱:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A1 Women
Corinthians Paulista (W)
۴
۱
SC Internacional (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Brazil Catarinense U20
Figueirense U20
۳
۲
Camboriu FC U20
Finished
۲۰:۳۰
Chapecoense AF U20
۰
۱
Criciuma U20
Finished
۲۱:۳۰
Juventus SC U20
۱
۲
Brusque U20
Finished
۲۱:۳۰
  Argentina Primera A Women
Ferro Carril Oeste (W)
۲
۱
El Porvenir (W)
Finished
۱۶:۳۰
Huracan (W)
۲
۱
Satsaid (W)
Finished
۲۱:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 5
Vilafranca
۰
۲
CE Europa
Finished
۲۰:۰۰
  Morocco Botola 2
AS Sale
۱
۲
Widad Temara
Finished
۱۹:۳۰
  Algeria Ligue 2
Olympique Medea
۰
۰
ASM Oran
Finished
۱۸:۳۰
Boufarik
۴
۰
MC Saida
Finished
۱۸:۳۰
Temouchent
۲
۱
ES Ben Aknoun
Finished
۱۸:۳۰
GC Mascara
۱
۰
NA Hussein Dey
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 14
AD Llerenense
۰
۰
CF Trujillo
Finished
۱۹:۳۰
At. Pueblonuevo
۱
۱
CD Miajadas
Finished
۲۰:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 13
CF Lorca Deportiva
۱
۰
CA Pulpileno
inprogress
۱۹:۳۰
Muleno CF
۲
۱
CD Bullense
Finished
۱۹:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 4
CD San Roque de Lepe
۱
۱
Xerez Deportivo FC
Finished
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 1
Alondras CF
۲
۰
Atletico Arteixo
Finished
۱۹:۰۰
  Germany Oberliga Niederrhein
KFC Uerdingen 05
۳
۱
SSVg Velbert
Finished
۱۸:۳۰
  Switzerland 1. Liga Classic Grp. 2
FC Concordia Basel
۴
۱
FC Wohlen
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 2
Osasuna B
۰
۲
Eldense
Finished
۱۸:۳۰
FC Barcelona B
۲
۰
Real Murcia
Finished
۲۰:۳۰
Athletic Bilbao B
۱
۱
Real Sociedad B
Finished
۲۰:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 18
Cd Tarancon
۱
۱
Manchego Ciudad Real CF
Finished
۱۸:۳۰
CD Villacanas
۱
۰
La Solana
Finished
۱۹:۳۰
Villarrubia CF
۲
۱
CD Toledo
Finished
۲۰:۳۰
  Lithuania I Lyga
BFA Vilnius
۱
۱
FK Nevezis Kedainiai
Finished
۱۸:۳۰
  Turkey 2. Lig - Red Group
Utas Usakspor
۰
۳
Kocaelispor
Finished
۱۶:۳۰
Balikesirspor
۰
۲
Ankara Demirspor
Finished
۱۹:۳۰
  Norway 3. Division avd. 3
Stord Sunnhordland FK
۷
۱
Sandnes Ulf 2
Finished
۱۵:۳۰
Djerv 1919
۲
۳
Fana IL Nesttun
Finished
۱۵:۳۰
Bjarg
۱
۲
IL Brodd
Finished
۱۶:۳۰
Lysekloster
۳
۱
Bremnes
Finished
۱۷:۳۰
  Palestine West Bank League
Al Khalil
۲
۶
Hilal AL Quds
Finished
۱۶:۳۰
Islami Qalqilya
۱
۳
Shabab Alsamu
Finished
۱۹:۳۰
Shabab Al Khaleel
۰
۰
Shabab Al Amaari
Finished
۱۹:۳۰
  Myanmar National League
Sagaing United FC
۱
۲
Chinland FC
Finished
۱۲:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Nord
1. SC Feucht
۲
۱
TSV 1923 Großbardorf
Finished
۱۴:۳۰
1. FC Eintracht Bamberg
۲
۰
SC Eltersdorf
Finished
۱۵:۳۰
SpVgg Bayern Hof
۲
۱
SpVgg SV Weiden
Finished
۱۶:۳۰
ASV Neumarkt
۱
۲
1. FC Geesdorf
Finished
۱۶:۳۰
TSV Abtswind
۱
۱
DJK Ammerthal
Finished
۱۷:۳۰
Würzburger FV
۰
۱
TSV Kornburg
Finished
۱۷:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 4
AaB 2
۱
۱
Vejgaard
Finished
۱۴:۳۰
Vejlby-Risskov
۴
۱
ASA Aarhus
Finished
۱۴:۳۰
Viby IF
۳
۲
Aarhus Fremad II
Finished
۱۴:۳۰
Norresundby BK
۰
۱
Kjellerup IF
Finished
۱۵:۰۰
FC Djursland
۰
۲
Odder IGF
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden 2. Division Vastra Gotaland
Landvetter IS
۴
۰
Hoganas BK
Finished
۱۴:۳۰
Sävedalens IF
۲
۵
BK Astrio
Finished
۱۵:۰۰
Vastra Frolunda IF
۱
۰
Eskilsminne IF
Finished
۱۵:۳۰
Tolo IF
۱
۱
Varbergs GIF FK
Finished
۱۷:۳۰
  Norway 3. Division avd. 1
Oppsal
۰
۱
Froya
Finished
۱۴:۳۰
FK Fyllingsdalen
۲
۳
Nordstrand
Finished
۱۵:۳۰
Grei
۲
۵
IL Sandviken
Finished
۱۵:۳۰
Lokomotiv Oslo
۲
۱
Ready
Finished
۱۷:۳۰
  Poland III Liga, Group 4
Wieczysta Krakow
۷
۰
Unia Tarnow
Finished
۱۳:۳۰
MKS Czarni Polaniec
۰
۳
ZKS Stal Stalowa Wola
Finished
۱۵:۳۰
Korona Kielce II
۰
۰
Cracovia Krakow II
Finished
۱۶:۳۰
NKP Podhale
۰
۱
Orleta Radzyn Podlaski
Finished
۱۷:۳۰
KSZO Ostrowiec
۲
۱
MKS Podlasie Biala Podlaska
Finished
۱۷:۳۰
Wisloka Debica
۴
۳
Ks Wiazownica
Finished
۱۷:۳۰
Avia Swidnik
۱
۱
KS Lublinianka
Finished
۱۷:۳۰
  Poland Central Youth League
Lechia Gdansk U19
۰
۰
MKS Miedz Legnica U19
Finished
۱۳:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 2
KFUM Boldklub 1899
۰
۱
BK Avarta
Finished
۱۳:۳۰
Frederikssund IK
۳
۱
Ledoje-Smorum Fodbold
Finished
۱۴:۳۰
Herlev IF
۰
۲
Skjold
Finished
۱۵:۳۰
  Denmark 2nd Division Women
Solrod (W)
۲
۲
Fredensborg (W)
Finished
۱۳:۰۰
  Russia FNL 2, Group 4
Ural-D Yekaterinburg
۰
۱
Irtysh Omsk
Finished
۱۳:۰۰
FC Chelyabinsk
۱
۱
Dinamo Barnaul
Finished
۱۴:۳۰
  Slovakia 1. Liga Women
GFC Topolcany (W)
۴
۰
Union Nove Zamky (W)
Finished
۱۲:۳۰
Slovan Bratislava (W)
۳
۰
Spartak Trnava (W)
Finished
۱۲:۳۰
Dukla Banska Bystrica (W)
۴
۲
FK AS Trencin (W)
Finished
۱۲:۳۰
SKF Zilina (W)
۱
۴
MFK Ruzomberok (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga Hamburg
TUS Dassendorf
۴
۱
TUS Osdorf
Finished
۱۴:۳۰
  Poland IV Liga
Dalin Myslenice
۱
۴
LKS Jawiszowice
Finished
۱۲:۳۰
MKS Slask Swietochlowice
۱
۰
Zaglebie Sosnowiec II
Finished
۱۲:۳۰
GKS Piast Gliwice II
۴
۴
Ruch Radzionkow
Finished
۱۲:۳۰
  Bhutan Premier League
Ugyen Academy FC
۱
۰
FC Takin
Finished
۱۲:۳۰
  Romania U19 League
Bihor Oradea U19
۲
۱
Liceul Tehnologic Lucian Blaga Reghin U19
Finished
۱۲:۳۰
LPS Sebes U19
۳
۰
LPS Targu Mures U19
Finished
۱۲:۳۰
LPS Cluj-Napoca U19
۴
۱
Kinder Sangeorgiu de Mures U19
Finished
۱۲:۳۰
  Czech Republic 3. Liga - MSFL
SK Hranice
۰
۱
Banik Ostrava B
Finished
۱۲:۰۰
Frydek Mistek
۱
۰
FK Apos Blansko
Finished
۱۶:۳۰
SFK Vrchovina
۳
۱
Fridlant Nad Ostravci
Finished
۱۷:۰۰
  Australia Northern NSW Premier League Women
Broadmeadow Magic (W)
۱
۳
Newcastle Olympic (W)
Finished
۱۱:۴۵
  Philippines PFL
Azkals DT
۰
۲
Stallion FC
Finished
۱۱:۳۰
Mendiola FC
۲
۶
Dynamic Herb Cebu FC
Finished
۱۱:۳۰
  India Delhi League Women
Royal Rangers FC (W)
۲
۳
Signature (W)
Finished
۱۱:۱۵
  Israel National League U19
Shimshon Tel Aviv Raya U19
۳
۱
Beitar Tel Aviv Bat Yam U19
Finished
۱۱:۰۰
Gadna Tel Aviv U19
۰
۰
Sektzia Nes Tziona FC U19
Finished
۱۱:۰۰
Hapoel Herzliya U19
۰
۵
Hapoel Nof Hagalil U19
Finished
۱۱:۳۰
Maccabi Haifa U19
۱
۰
Hapoel Ramat Gan U19
Finished
۱۶:۲۰
Maccabi Petach Tikva U19
۲
۳
Maccabi Tel Aviv U19
Finished
۱۶:۲۵
Ashdod U19
۳
۰
Hapoel Tel Aviv U19
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Hadera U19
۲
۲
Hapoel Raanana U19
Finished
۱۷:۰۰
Hapoel Kiryat Shmona U19
۰
۰
Maccabi Netanya U19
Finished
۱۷:۱۵
Hapoel Rishon Lezion U19
۲
۲
Beitar Jerusalem U19
Finished
۱۸:۰۰
Hapoel Nir Ramat Hasharon U19
۳
۰
Hapoel Haifa U19
Finished
۱۸:۰۰
  Australia Capital Territory U23
Belconnen United U23
۱
۳
Canberra Croatia U23
Finished
۰۸:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 3
Otterup B og IK
۱
۱
Varde
Finished
۱۴:۳۰
Hedensted IF
۱
۱
OKS
Finished
۱۵:۰۰
B 1913
۰
۳
Tarup-Paarup IF
Finished
۱۵:۳۰
Brabrand IF II
۰
۳
B 1909
Finished
۱۷:۴۵
  Denmark 2. Division
Skive IF
۰
۰
BK Frem
Finished
۱۴:۳۰
Brabrand IF
۰
۳
Kolding IF
Finished
۱۵:۳۰
  France Championnat National U19 Group C
FC Brest U19
۴
۱
Nantes U19
Finished
۱۶:۳۰
Stade Rennais U19
۲
۱
Esof Vendee La Roche S Yon U19
Finished
۱۸:۰۰
Stade Lavallois Mayenne FC U19
۱
۱
Le Mans U19
Finished
۱۹:۳۰
  Italy Serie D, Girone C
Torviscosa
۱
۱
Caldiero Terme
Finished
۱۶:۳۰
US Adriese
۱
۱
Cjarlins Muzane
Finished
۱۶:۳۰
Portogruaro
۳
۰
US Levico Terme
Finished
۱۶:۳۰
  Norway Toppserien Women
Lyn Fotball (W)
۲
۱
Avaldsnes (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Austria Regionalliga West - Tirol
Reichenau
۳
۰
SC Kundl
Finished
۱۶:۳۰
SPG Motz/Silz
۱
۳
Schwaz
Finished
۱۸:۳۰
SV Fugen
۲
۰
SC Kitzbuhel
Finished
۱۹:۳۰
  Sweden Elitettan Women
Mallbackens IF (W)
۰
۰
Alingsas FC United (W)
Finished
۱۶:۳۰
Gamla Upsala SK (W)
۲
۴
Bergdalens IK (W)
Finished
۱۶:۳۰
Jitex BK (W)
۲
۲
IK Uppsala (W)
Finished
۱۶:۳۰
  France Championnat National U19 Group B
Le Puy Football 43 Auvergne U19
۱
۴
Clermont Foot Auvergne U19
Finished
۱۶:۳۰
Sochaux U19
۲
۲
Nancy U19
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone F
Cynthialbalonga
۰
۲
Avezzano Calcio s.r.l.
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone E
Livorno
۲
۰
ASD Seravezza Calcio
Finished
۱۶:۳۰
AC Arezzo
۰
۰
Terranuova Traiana
Abandoned
۱۷:۰۰
  Ireland Munster Senior League
College Corinthians FC
۱
۰
UCC
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone G
Real Monterotondo Scalo
۲
۲
Arzachena
Finished
۱۶:۳۰
SS Nola 1925
۱
۱
Portici 1906
Finished
۱۶:۳۰
COS Sarrabus Ogliastra
۱
۲
Atletico Uri
Finished
۱۷:۳۰
  Austria Regionalliga Salzburg
SV Wals-Grünau
۱
۰
SK Bischofshofen
Finished
۱۶:۳۰
USK Anif
۰
۱
Sc Golling
Finished
۱۶:۳۰
SV Kuchl
۰
۲
SV Austria Salzburg
Finished
۱۶:۳۰
  France Championnat National U19 Group A
Stade de Reims U19
۳
۰
USM Saran U19
Finished
۱۶:۳۰
  Paraguay Primera Division Reserve
Olimpia Asuncion Reserves
۲
۰
Libertad Asuncion Reserves
Finished
۱۵:۰۸
  Turkey 2. Lig - White Group
Ankaraspor
۰
۳
Somaspor
Finished
۱۶:۰۰
Inegolspor K
۲
۰
Isparta 32 Spor
Finished
۱۶:۳۰
Kasimpasa Erokspor
۳
۲
Nazilli Belediyespor Aydin
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie C, Group A
Pro Patria
۱
۱
AC Renate
Finished
۱۶:۰۰
Virtus Vecomp Verona
۰
۱
Feralpisalo
Finished
۱۶:۰۰
Piacenza Calcio
۲
۲
Albinoleffe
Finished
۱۶:۰۰
AC Trento
۱
۱
Triestina Calcio
Finished
۱۶:۰۰
Calcio Lecco
۳
۰
Mantova
Finished
۱۶:۰۰
US Pergolettese
۱
۱
F.C. Arzignano Valchiampo
Finished
۱۶:۰۰
Pordenone
۰
۱
Padova
Finished
۱۶:۰۰
AC Pro Sesto
۱
۲
Sangiuliano City Nova
Finished
۱۶:۰۰
Pro Vercelli
۱
۲
Novara
Finished
۱۸:۰۰
  Turkey 3. Lig Grp. 1
Karakopru Belediyespor
۲
۰
Edirnespor
Finished
۱۵:۳۰
1954 Kelkit Belediyespor
۳
۱
1922 Konyaspor (Anadolu Selcukluspor)
Finished
۱۵:۳۰
Agri 1970 Spor
۱
۰
Elazigspor
Finished
۱۵:۳۰
Yomraspor
۰
۱
Derince Belediyespor
Finished
۱۵:۳۰
Amasyaspor 1968 FK
۰
۰
Nevsehir Belediyespor
Finished
۱۶:۰۰
Catalcaspor
۰
۰
Kutahyaspor
Finished
۱۶:۳۰
Eskisehirspor K
۳
۴
Kalecik FK
Finished
۱۹:۳۰
Yeni Orduspor
۱
۲
Icel Idmanyurdu Spor
Finished
۱۹:۳۰
Karsiyaka SK
۰
۰
Sile Yildizspor
Finished
۱۹:۳۰
  Macao FA Cup
Monte Carlo
۲
۰
CDF Benfica
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Sud
FC Deisenhofen
۰
۰
TSV Schwaben Augsburg
Finished
۱۵:۳۰
TSV 1865 Dachau
۴
۱
TSV Nordlingen
Finished
۱۵:۳۰
FC Ismaning
۲
۵
FC 1907 Memmingen
Finished
۱۵:۳۰
SV Kirchanschoring
۱
۰
TSV Kottern
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Campionato Primavera 3
Avellino U19
۲
۰
Latina U19
Finished
۱۵:۳۰
Bari U19
-
-
Fermana U19
Finished
۱۶:۳۰
AP Turris Calcio ASD U19
۰
۰
Palermo U19
Finished
۱۶:۳۰
Virtus Francavilla U19
۱
۴
Potenza Calcio U19
Finished
۱۶:۳۰
Sudtirol U19
۰
۰
Lecco U19
Finished
۱۶:۳۰
Renate U19
۲
۱
Modena U19
Finished
۱۶:۳۰
Carrarese U19
۱
۰
Vis Pesaro U19
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
Huddinge IF
۱
۰
Arameiska-Syrianska
Finished
۱۵:۳۰
Syrianska FC
۳
۳
IFK Lidingo
Finished
۱۵:۳۰
Enskede IK
۰
۲
Assyriska Foreningen
Finished
۱۵:۳۰
Nykopings BIS
۳
۰
Karlbergs BK
Finished
۱۷:۳۰
  Estonia Meistriliiga Women
Polva FC Lootos (W)
۰
۱
JK Tammeka Tartu (W)
Finished
۱۵:۳۰
JK Tabasalu (W)
۱۱
۲
Parnu JK Vaprus (W)
Finished
۱۵:۳۰
JK Tallinna Kalev (W)
۵
۰
JK Tulevik and Suure-Jaani United (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga Hessen
TSV Eintracht Stadtallendorf
۳
۱
Bayern Alzenau
Finished
۱۵:۳۰
Giessen
۴
۰
SC Viktoria Griesheim
Finished
۱۵:۳۰
SC Waldgirmes
۵
۲
TUS Dietkirchen
Finished
۱۶:۳۰
Hadamar
۱
۲
SV Steinbach 1920
Finished
۱۶:۳۰
FSV Fernwald
۲
۱
SV Neuhof
Finished
۱۶:۳۰
FC 1906 Erlensee
۶
۰
Adler Weidenhausen
Finished
۱۷:۳۰
Türk Gucu Friedberg
۳
۰
FC Hanau 93
Finished
۱۸:۳۰
  Uruguay Segunda B
Potencia
۰
۰
Deportivo Colonia
inprogress
۲۲:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید