0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Greece A1
Vrilissia
۲۹
۲۸
Ionikos
Finished
۱۵:۳۰
Pylaia
۱۸
۲۲
A.E.K. Athens
Finished
۱۶:۳۰
PAOK Thessaloniki
۳۲
۲۰
Drama 1986
Finished
۱۸:۳۰
Diomidis Argous
-
-
Xanth
Finished
۱۶:۳۰
Aeropos Edessas
۲۳
۲۱
Zafeirakis
Finished
۱۸:۳۰
  Czech Republic Extraliga
HC Banik OKD Karvina
۳۴
۲۵
CS Cargo HBC Jicin
Finished
۱۹:۳۰
KH Koprivnice
۳۶
۲۹
SHC Malomerice
Finished
۱۹:۳۰
Hazena Nove Veseli
۲۲
۲۲
Tatran Presov
Finished
۱۸:۳۰
HK Mesto Lovosice
۳۰
۲۸
HC Gumarny Zubri
Finished
۱۸:۳۰
  Europe EHF Champions League Women, Group B
ZRK Lokomotiva Zagreb (W)
۲۴
۲۵
Buducnost T-Mobile (W)
Finished
۱۹:۳۰
Gyori Audi ETO KC (W)
۲۴
۲۸
Metz Handball Lorraine (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Spain Liga Asobal
BM Huesca
۳۴
۲۶
Quabit BM. Guadalajara
Finished
۲۰:۰۰
BM. Ciudad Encantada
۳۳
۲۶
BM Logrono La Rioja
Finished
۱۸:۳۰
Angel Ximenez Puente Genil
۳۱
۴۳
Barcelona
Finished
۲۱:۳۰
Reale Ademar Leon
۱
۰
Cisne
inprogress
۲۳:۰۰
  Germany 2. Bundesliga
1. VfL Potsdam
۲۵
۳۰
SC 2000 Coburg
Finished
۲۰:۳۰
SG BBM Bietigheim
۲۹
۳۱
Die Eulen Ludwigshafen
Finished
۲۰:۰۰
HBW Balingen-Weilstetten
۲۸
۲۷
TV Grosswallstadt
Finished
۲۰:۳۰
ThSV Eisenach
۳۲
۲۴
VfL Lubeck Schwartau
Finished
۲۱:۳۰
  Slovenia 1.Liga
RK Koper
۲۵
۲۸
RK Maribor
Finished
۲۰:۳۰
RK Jeruzalem Ormoz
۳۵
۳۴
RK Slovenj Gradec 2011
Finished
۲۰:۳۰
MRD Dobova
۲۹
۲۶
RK Svis
Finished
۲۰:۳۰
  France Starligue
Chambery Savoie HB
۳۰
۲۷
Dunkerque Handball Grand Littoral
Finished
۲۱:۳۰
  France Division 1 Women
Neptunes de Nantes Atlantique (W)
۳۷
۲۹
St Amand du Hainaut (W)
Finished
۲۱:۳۰
  Denmark Handboldligaen
AaB Handbold
۲۹
۲۹
Bjerringbro-Silkeborg
Finished
۱۷:۴۰
  Spain Division de Honor Women
KH7 BM Granollers (W)
-
-
Zuazo Barakaldo (W)
Finished
۱۸:۳۰
Elche Mustang (W)
۲۵
۲۶
Rocasa Gran Canaria (W)
Finished
۱۹:۳۰
Sporting La Rioja (W)
۲۲
۳۳
Akaba BeraBera (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Austria HLA
Voslauer HC
۲۳
۳۶
UHK Krems
Finished
۱۷:۳۰
ULZ Tirol Sparkasse Schwaz
۲۴
۲۵
HSG Graz
Finished
۱۹:۳۰
SC Ferlach
۳۲
۲۹
HC BT Fuchse
Finished
۲۰:۳۰
Fivers WAT Margareten
۳۴
۲۵
HSG Barnbach/Koflach
Finished
۲۱:۰۰
  Finland SM Liiga
AaIFK
۱۹
۴۶
Cocks
Finished
۱۷:۴۵
  Germany Bundesliga
Rhein Neckar Lowen
۲۸
۲۷
SG Flensburg-Handewitt
Finished
۱۸:۰۰
HSG Wetzlar
۲۵
۲۵
Frisch Auf Goppingen
Finished
۲۰:۰۰
  Croatia 1. HRL Women
RK Zrinski (W)
۲۴
۲۸
Dugo Selo 55 (W)
Finished
۱۸:۳۰
ZRK Trogir (W)
۱۵
۳۵
ZRK Podravka Vegeta Koprivnica (W)
Finished
۱۹:۰۰
  Bosnia and Herzegovina Premijer Liga
RK Konjuh
۳۲
۳۰
RK Gradacac
Finished
۲۰:۳۰
  Hungary NB I
Cyeb Budakalasz
۳۱
۳۰
Budai Farkasok
Finished
۱۸:۳۰
Dabas VSE KC
۲۶
۳۷
SC Pick Szeged
Finished
۱۹:۳۰
Komloi Sport KC
۲۵
۲۵
Csurgoi KK
Finished
۱۹:۳۰
NEKA
۳۲
۲۳
Cegled
Finished
۱۹:۳۰
Balatonfuredi KC
۳۳
۲۷
Veszpremi KKFT
Finished
۱۹:۳۰
  Switzerland NLA
RTV 1879 Basel
۲۹
۳۰
Wacker Thun
Finished
۱۹:۳۰
St. Gallen
۳۷
۲۹
HSC Suhr Aarau
Finished
۱۹:۳۰
Kadetten Schaffhausen
۳۱
۳۵
Pfadi Winterthur
Finished
۲۰:۱۵
  Slovakia Extraliga
MHK Kosice
۲۹
۲۲
SKP Bratislava
Finished
۱۹:۳۰
  Austria WHA Women
Hypo No (W)
۳۸
۲۲
Tulln (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Sweden Handbollsligan
Alingsas HK
۳۳
۲۷
IK Savehof
Finished
۱۷:۳۰
IFK Kristianstad
۳۴
۳۰
IF Guif Eskilstuna
Finished
۱۹:۱۵
  Croatia Premijer Liga
Zamet
۲۴
۳۰
RK Rudar Rude
Finished
۲۰:۳۰
RK Bjelovar
۲۷
۲۸
RK Osijek
Finished
۲۰:۴۴
Trogir
۳۱
۲۳
Moslavina
Finished
۲۱:۳۰
  France Proligue
CSL Dijon
۳۹
۳۱
Massy Essonne
Finished
۲۲:۰۰
  Norway Eliteserien Women
Sola HK (W)
۲۹
۲۳
Molde HK (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Bundesliga Women
Buxtehuder SV (W)
۲۸
۲۸
TSV Bayer 04 Leverkusen (W)
Finished
۱۷:۳۰
HSG Bensheim/Auerbach (W)
۲۲
۲۸
Bvb Dortmund (W)
Finished
۱۹:۳۰
VfL Waiblingen (W)
۲۴
۳۵
HSG Bad Wildungen/Fr./Bergheim (W)
Finished
۱۹:۳۰
BSV Sachsen Zwickau (W)
۲۸
۳۴
HSG Blomberg-Lippe (W)
Finished
۱۹:۳۰
TuS Metzingen (W)
۲۷
۳۸
Thüringer HC (W)
Finished
۲۱:۰۰
  Europe EHF Champions League Women, Group A
Banik Most (W)
۲۹
۴۲
RK Krim Mercator Ljubljana (W)
Finished
۱۷:۳۰
Ferencvarosi TC (W)
۲۰
۲۱
Brest Bretagne (W)
Finished
۱۷:۳۰
Vipers Kristiansand (W)
۳۴
۲۷
HC Odense (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Poland Superliga Women
PR Koszalin (W)
۲۵
۲۳
KPR Ruch Chorzow (W)
Finished
۱۷:۳۰
MKS PR Gniezno (W)
۲۴
۳۱
SPR Jaroslaw (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Germany 2. Bundesliga Women
SV Werder Bremen (W)
۲۲
۲۴
Fuchse Berlin (W)
Finished
۱۷:۳۰
HSV Solingen Grafrath (W)
۲۷
۲۷
ESV 1927 Regensburg (W)
Finished
۱۹:۴۵
HL Buchholz 08-Rosengarten (W)
۳۳
۲۶
Tus Lintfort (W)
Finished
۲۰:۳۰
Kurpfalz Baren Ketsch (W)
۱۵
۲۴
TSV Nord Harrislee (W)
Finished
۲۰:۳۰
TG Nurtingen (W)
۳۱
۲۰
HC Rodertal (W)
Finished
۲۱:۰۰
SG Schozach-Bottwartal (W)
۲۱
۲۲
HC Leipzig (W)
Finished
۲۱:۳۰
  Hungary NB1 Women
Dunaujvarosi Kohasz KA (W)
۲۵
۲۳
MTK Budapest (W)
Finished
۱۷:۳۰
Békéscsabai ENK (W)
۲۳
۲۵
Fehervar KC (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Portugal 1a Divisao
ADA Maia-Ismai
۲۳
۳۱
Vitoria Setubal
Finished
۱۷:۳۰
Os Belenenses
۲۷
۲۹
Aguas Santas
Finished
۱۷:۳۰
Santo Tirso
۲۵
۳۵
Sport Lisboa Benfica
Finished
۱۷:۳۰
Povoa Andebol/Bodegao
۳۷
۲۵
Academico FC
Finished
۱۹:۰۰
ABC Braga-Andebol SAD
۳۲
۲۵
AA Avanca
Finished
۱۹:۳۰
Sporting Clube Portugal
۳۶
۲۴
Madeira Andebol SAD
Finished
۱۹:۳۰
FC Porto
۴۳
۲۶
FC Gaia
Finished
۲۰:۳۰
  Denmark 1. Division
FIF
۳۲
۳۱
TMS Ringsted
Finished
۱۷:۰۰
  Austria HLA 2 North-West
Handball Tirol Ft
۱۵
۳۵
HC Linz Ag II
Finished
۱۷:۰۰
HIB Graz
۲۷
۲۳
WAT Funfhaus HB
Finished
۱۹:۴۰
UHC Hollabrunn
۲۶
۲۴
Wat Atzgersdorf
Finished
۲۰:۰۰
JURI Union Leoben
۳۱
۳۴
Krems Langenlois
Finished
۲۰:۳۰
  Europe MOL Liga Women
Casta Sokol Pisek (W)
۳۲
۳۲
Lazne Kynzvart (W)
Finished
۱۶:۳۰
DHC Plzen (W)
۳۰
۲۳
DHC Sokol Poruba (W)
Finished
۱۸:۳۰
Iuventa Michalovce (W)
۲۰
۱۹
DAC Dunajska Streda (W)
Finished
۱۹:۰۰
HK Slovan Duslo Sala (W)
۳۱
۲۵
DHK Zora Olomouc (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Turkey Superlig
Beykoz Belediye spor
۳۰
۲۴
Mihaliccik Sk
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden Allsvenskan
Kungalvs HK
۳۱
۳۱
IFK Ystad HK
Finished
۱۶:۳۰
HIF Karlskrona
۲۸
۲۷
Torslanda Elit
Finished
۱۷:۳۰
Skanela
۳۳
۲۱
Rimbo
Finished
۱۷:۳۰
Tyreso
۲۷
۲۵
AIK
Finished
۱۷:۴۵
  Poland Superliga
Pogon Handball Szczecin
۲۶
۳۳
KS NMC Powen Gornik Zabrze
Finished
۱۶:۳۰
Wybrzeze Gdansk
۳۰
۲۵
KS Azoty-Pulawy
Finished
۱۸:۳۰
SPR Wisla Plock
۳۱
۱۶
MKS Zaglebie Lubin
Finished
۱۸:۳۰
MMTS Kwidzyn
۳۰
۳۵
Lomza Industria Kielce
Finished
۲۰:۳۰
  Romania Liga Nationala
HC Dobrogea Sud Constanta
۳۱
۲۹
CSM Bucuresti
Finished
۱۶:۱۵
CSM Bacau
۲۵
۳۲
HC Minaur Baia Mare
Finished
۱۸:۰۰
Dinamo Bucuresti
۴۱
۳۳
CSM Focsani 2007
Finished
۱۸:۳۰
HC Vaslui
۲۶
۲۵
CSU Suceava
Finished
۱۸:۳۰
  Denmark Damehandboldligaen
Ringkobing (W)
۳۰
۲۴
Ajax Koebenhavn (W)
Finished
۱۶:۰۰
Herning-Ikast (W)
۲۹
۲۴
Nykobing F. Handboldklub (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Denmark 1. Division Women
TMS Ringsted (W)
۲۴
۲۴
Roskilde Håndbold (W)
Finished
۱۵:۳۰
AGF Aarhus (W)
۲۲
۲۹
EH Aalborg (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Romania Divizia A Women
Acs Spartac Bucuresti (W)
-
-
CSM Unirea Slobozia(W)
Finished
۱۲:۳۰
  Brazil Super Paulista
Ribeirao Preto
۲۴
۲۲
Sorocaba
inprogress
۲۲:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید